پس از ۸ سال “بزرگترین روند صعودی” بیت کوین ظاهر می شود!

۲۰ آبان ۱۴۰۲
پس از 8 سال "بزرگترین روند صعودی" بیت کوین ظاهر می شود!

بیت کوین به بالای ۳۷۰۰۰ دلار و به بالاترین قیمت خود در ۱۸ ماه گذشته رسیده است. این افزایش فوق العاده ناشی از افزایش خوش بینی ها در مورد این است که رگولاتورها ممکن است به زودی اولین صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) را تایید کنند.

طبق داده های گذشته، با شاخص‌ هایی که نشان می ‌دهد اولین ارز دیجیتال در آستانه «بزرگ‌ ترین روند صعودی تا کنون» است، این دارایی یک روند صعودی بزرگ را آغاز می‌ کند.

به نقل از فینبولد، افزایش اخیر قیمت بیت کوین به تایید احتمالی ۱۲ ETF جداگانه BTC در هفته آینده نسبت داده می شود. سرمایه گذاران به ویژه در مورد احتمال تایید BlackRock مشتاق هستند. علی‌ رغم این پیش‌ بینی، برخی در بازار ارزهای دیجیتال توصیه می ‌کنند که تأیید ETF افزایش بعدی بزرگترین ارز دیجیتال را تضمین نمی‌ کند.

بیت کوین در زمان انتشار این مقاله از میهن سیگنال، ۳۷۰۲۶ دلار ارزش گذاری شد که نشان دهنده افزایش کمتر از ۱ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و افزایش ۶ درصدی در هفت روز گذشته است. شاخص‌ های تکنیکال چشم ‌اندازی صعودی برای این کریپتو را نشان می ‌دهند، و اکنون توجه ‌ها بر فراتر رفتن از سطح مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری متمرکز شده است.

منبع:فینبولد
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *