کسب درآمد از وام دادن ارز دیجیتال در Binance Lending

۱۹ اسفند ۱۴۰۱
دریافت وام ارز دیجیتال از Binance Lending

چه هولدر ار دیجیتال باشید و چه یک معامله‌گر، گزینه‌های زیادی برای کسب درآمد موثر در فضای ارز رمزنگاری شده دارید. یکی از این راه‌ها وام گرفتن است، و خبر خوب؛ انجام آن در بایننس بسیار ساده است! آنچه وام را بسیار راحت می‌کند این است که شما می‌توانید بدون توجه به عملکرد گسترده بازار، از سود بهره‌مند شوید.

در این مقاله، ما در مورد نحوه کار  Binance Lending، انواع ارزهایی که می‌توانید از آنها وام بگیرید و همچنین این که چگونه می‌توانید بودجه خود را در آنها به کار بیاندازید، بحث خواهیم کرد.

اگر یک حساب بایننس  دارید، کار در آن برای شما کاملاً آسان است. در غیر این صورت، اکنون ثبت نام کنید تا بتوانید در این انقلاب مالی جدید شرکت کنید! این مقاله بخشی از کسب درآمد از ارز دیجیتال | چگونه از ارز دیجیتال پول در بیاوریم؟ است.

Binance Lending  چیست و چگونه کار می‌کند؟

وام بایننس به شما این امکان را می‌دهد تا با جمع آوری سود وجوه خود به راحتی ثروت خود را رشد دهید. اساساً، شما دارایی خود را به تریدرهای مارجین سیستم عامل وام می‌دهید و آنها در ازای وام گرفتن وجوه شما، به شما سود می‌دهند. شما می‌توانید گزینه‌های بسیار متنوعی را انتخاب کنید، از جمله:

 • تتر
 • بایننس کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین

دو نوع محصول برای وام وجود دارد، سپرده‌های ثابت وام و سپرده‌های انعطاف‌پذیر. سپرده‌های ثابت به این معنی است که وجوه خود را برای مدت زمان از پیش تعیین شده به اشتراک می‌گذارید یا قفل می‌کنید. در مقابل، سپرده‌های انعطاف پذیر به شما امکان می‌دهد در هر زمان وجوه خود را برداشت کنید و نرخ بهره با گذشت زمان تغییر می‌کند. از آنجا که انعطاف‌پذیری دسترسی به وجوه خود را دارید، نرخ بهره برای محصولات سپرده انعطاف‌پذیر متعاقباً پایین‌تر است.

Binance Lending  با مبنای  first comeو first served  کار می‌کند، بدین معنی که هرکس وجوه خود را در یک محصول به اشتراک بگذارد، ابتدا سود کسب می‌کند. سود روزانه برای سپرده‌های انعطاف ‌ذیر یا در تاریخ بازخرید برای سپرده‌های ثابت توزیع می‌شود.

Binance Lending  به طور مداوم ارزهای رمزنگاری جدید را ارزیابی می‌کند تا از آنها به عنوان محصولات وام دهنده پشتیبانی کند. بایننس از معیارهای دقیق انتخاب پیروی می‌کند، اما به طور کلی، محصولات قانونی که تقاضای بیشتری دارند و بهترین ارزش را به کاربران می‌رسانند، پشتیبانی می‌شوند.

نحوه استفاده از Binance Lending

استفاده از وام بایننس بسیار آسان است. برای شما چند کلیک بیشتر طول نمی‌کشد!

 • وارد حساب بایننس خود شوید. اگر حساب کاربری ندارید، در عرض چند دقیقه ثبت نام کنید.
 • در نوار بالا روی Earn کلیک کنید و بعد روی Lending کلیک کنید ؛ یا با این لینک به صفحه Binance Lending  بروید.

Binance Lending

 • روی Products کلیک کنید.
 • نوع وامی را که می‌خواهید از سپرده‌های انعطاف‌پذیر یا سپرده‌های ثابت استفاده کنید، انتخاب کنید.
 • محصولی را که می‌خواهید ارز دیجیتال خود را در آن به اشتراک بگذارید، انتخاب کرده و بر روی Subscribe کلیک کنید. کار شما تمام شد!

شایان ذکر است که BNB در محصولات Binance Lending همچنان در محاسبات برای Binance Launchpad  حساب می‌شود. این بدان معناست که شما می‌توانید در اولین پیشنهادات مبادله (IEO)  شرکت کنید در حالی که سود سهام خود را به طور هم‌زمان دریافت می‌کنید!

سپرده‌های ثابت

محصول وام سپرده ثابت به این معنی است که وجوه خود را برای مدت زمان و بهره از پیش تعیین شده به اشتراک می‌گذارید. اگر یک سرمایه‌گذار بلند مدت هستید و متعهد به نگه داشتن ارز دیجیتال خود هستید، این گزینه برای شما مناسب‌تر است. از آنجایی که شما مدت طولانی آن را نگه می‌دارید، هم‌زمان می‌توانید سود هم کسب کنید!

توجه داشته باشید که اگر ارز خود را در یک محصول با سپرده ثابت مشترک کنید، در طول مدت اشتراک نمی‌توانید به وجوه خود دسترسی پیدا کنید. با این حال، اگر در یک اشتراک هستید اما واقعاً نیاز به دسترسی به وجوه خود دارید، می‌توانید بخشی از آنها را به سپرده‌های انعطاف پذیر منتقل کنید.

شما با مبلغ مشخصی به نام لات، در یک محصول سپرده ثابت مشترک می‌شوید. هر لات مقدار مشخصی از ارزهای رمزپایه را نشان می‌دهد که بر اساس نرخ از پیش تعیین شده سود کسب می‌کند. همچنین، برای جلوگیری از خرید کل استخر توسط چند دارنده بزرگ، به ازای تعداد زیادی که می‌توانند خریداری کنند، در هر حساب یک سقف شخصی وجود دارد.

به طور معمول، دوره وام ۱۴ یا ۳۰ روز است. در روز اشتراک، Binance Lending  بودجه را از کیف پول صرافی شما کسر کرده و به کیف پول اشتراک شما برای محصول اضافه می‌کند.

برای سپرده‌های ثابت، اطلاعات زیر را در سیستم عامل مشاهده خواهید کرد:

Binance Lending2

 • Annualized Interest Rate: درصدی که در صورت مشترک شدن در این محصول به مدت ۱۲ ماه دریافت خواهید کرد.
 • Duration: مدتی که وجوه شما قفل می‌شود و سود کسب می‌کنید.
 • Lot Size: مقدار ارز حاوی یک لات. به عنوان مثال، ۱ لات = ۱۰۰ BUSD.
 • Maximum Subscription: حداکثر مبلغی که یک حساب شخصی می‌تواند از این محصول خریداری کند.
 • Subscription Starts: تاریخی که می‌توانید اشتراک وجوه این محصول را شروع کنید.
 • Subscription Ends: تاریخی که دوره اشتراک به پایان می‌رسد. توجه داشته باشید که اگر کل مبلغ پر شود، ممکن است دوره اشتراک زودتر از این تاریخ به پایان برسد.
 • Value Date : تاریخی که وجوه شما شروع به کسب سود می‌کنند.
 • Redemption Date : تاریخی که قفل وجوه شما باز می‌شود و سود شما پرداخت می‌شود.

سپرده‌های انعطاف‌پذیر

سپرده‌های انعطاف‌پذیر اساساً حساب پس‌انداز ارز دیجیتال شما است. شما وجوه خود را مشترک می‌کنید تا سود خود را با انعطاف‌پذیری برای استفاده در هر زمان، به دست آورید. به همین ترتیب، سپرده‌های انعطاف‌پذیر بازده کمتری نسبت به سپرده‌های ثابت دارند.

لازم به ذکر است که وقتی وجوه خود را در یک محصول سپرده انعطاف‌پذیر مشترک می‌کنید، برای آن روز قفل می‌شوند. این بدان معناست که در آن روز سودی به آن تعلق نمی‌گیرد و شما نمی‌توانید حداکثر تا روز بعد آنها را پس بگیرید. از روز بعد از اشتراکتان، قفل وجوه شما باز می‌شود، سود کسب می‌کنید و در هر لحظه قابل بازخرید است. این امر به منظور جلوگیری از بهره‌برداری از سیستم است.

هنگام استفاده، می‌توانید بازخرید استاندارد یا سریع را انتخاب کنید. وقتی بازخرید سریع را انتخاب می‌کنید، بودجه شما فوراً در دسترس خواهد بود، اما سود آن روز پرداخت نمی‌شود. اگر بازخرید استاندارد را انتخاب کنید، روز بعد قفل وجوه شما باز می‌شود و حتی برای روزی که اقدام به بازخرید کرده‌اید سود دریافت خواهید کرد.

سود محصولات سپرده انعطاف‌پذیر روزانه توزیع می‌شود. لطفا توجه داشته باشید که محصولات سپرده انعطاف پذیر برای اشتراک از ساعت ۲۳:۵۰ تا  ۰۰:۱۰ UTC  بسته شده است. سهمیه اشتراک نیز در این مدت تنظیم می‌شود. به همین ترتیب، اگر سهمیه روزانه برای یک محصول وام دهنده پر باشد، بهترین شرایط شما این است که روز بعد آن را بدست آورید.

نتیجه گیری

وام دهی یک روش کاملاً ساده برای کسب پاداش با ارز دیجیتال شماست که برای مبتدیان و سرمایه‌گذاران طولانی مدت ایده‌آل است. وجوه خود را در هر یک از محصولات وام دهنده موجود به اشتراک بگذارید و از روز بعد سود آن را دریافت کنید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «کسب درآمد از وام دادن ارز دیجیتال در Binance Lending» با ما درمیان بگذارید.

7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *