بینگ ایکس Bingx در حال گسترش در بازارهای خاورمیانه و شمال آفریقا(منا)

۰۱ تیر ۱۴۰۲
بینگ ایکس Bingx در حال گسترش در بازارهای خاورمیانه و شمال آفریقا(منا)

بینگ ایکس  Bingx مفتخر است که اعلام کند در حال گسترش خدمات خود در بازارهای خاورمیانه و شمال آفریقا (منا) می باشد. شروع حرکت استراتژیک جزء تعهدات بینگ ایکس برای ارایه خدمات معاملاتی پایدار و نوآورانه به کاربران جهانی است. با ورود به این بازارهای پویا، بینگ ایکس اهدافی را دنبال می‌کند از جمله ایجاد ارتباط با یک گروه متنوّع از کاربران و ترویج استفاده از ارزهای دیجیتال در منطقه است

صرافی BingX به عنوان یکی از بازیگران مهم در صنعت کریپتوکارنسی، به کاربران خود، خدمات فراگیر از جمله خرید و فروش ارز، معاملات دارایی‌های مشتق شده، کپی تریدینگ و گرید تریدینگ ارائه می‌دهد. با یک تعداد کاربران بیش از ۵ میلیون در بیش از ۱۰۰ کشور و منطقه، بینگ ایکس سعی در ارائه تجربه معاملاتی بی‌نظیر و راهکارهای نوآورانه به کاربران جهانی خود دارد و شهرتی برای تعهد خود به رضایت کاربران، شفافیت و نوآوری کسب کرده است. در بین عملیات بینگ ایکس، تعهد نامحدود آن به اصلاح تجربه‌ی معاملاتی کریپتوکارنسی قرار دارد. BingX به باور خود ارزهای دیجیتال را برای افراد همه رشته‌ها قابل دسترسی و کاربرپسند می‌داند. از طریق ایجاد یک نمای وسیع برای کاربران کریپتوکارنسی، بینگ ایکس هدف دارد شامل درگاهی برای بیش از یک میلیارد کاربر کریپتوکارنسی در آینده شود، که در این راستا پذیرش مالی و تحریک به پذیرش دارایی‌های دیجیتال در سراسر جهان می باشد.

با حضور قوی در آسیا، اروپا و آمریکا، بینگ ایکس BingX خود را به عنوان یک پلتفرم قابل اعتماد برای کاربران حرکت داده است. اکنون با گسترش بینگ ایکس به بازارهای منا، بینگ ایکس بر اساس چشم‌انداز استراتژیک و تعهد به رشد جهانی در حال پیشرفت است. منطقه منا، شاهد افزایش قابل توجّهی در علاقه‌مندی به و پذیرش رمزارزها است که با تعداد بسیار زیادی روز به روز افرادی و شرکت‌ها به دنبال پلتفرم‌های قابل اعتماد و امن برای معاملات خود در زمینه ارزهای دیجیتال هستند. بینگ ایکس، پتانسیل بزرگی در این بازار را به خود پیشینه میدهد و امیدوار است نیازهای کاربران کریپتو در منطقه را در این شرایط برآورده کند.

BingX ، با قدرتِ زیرساخت قوی، ابزارهای پیشرفته معاملاتی، و یک مجموعه گسترده از ارزهای پشتیبانی شده، نقاط قوت خود را به بازار منا می‌آورد. با ورود به منطقه منا، بینگ ایکس به دنبال ارایه تجربه معاملاتیِ ساده و فراوان به معامله گران محلی است، به آنان اقدام در فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید و همچنین کاوش در منظر معتبر کریپتوکارنسی با اطمینان و امید می‌دهد.

به عنوان یک قسمت از تعهد این شرکت به ارایه تجارب معاملاتی بی‌نظیر و بنیاد شکوفا برای جامعه کریپتو در منطقه منا، BingX به سراسری کردن برنامه شریک بینگ ایکس مفتخر است. از طریق این برنامه، شرکای محلی از یک نسبت کمیسیون رقابتی بیشتر از استانداردهای صنعتی بهره‌مند خواهند شد. با ترکیب استقلال بینگ ایکس به عنوان یکی از معروف‌ترین صرافی‌های کریپتو با تخصص و بررسی شرکای محلی، منتظر شنیدن اخباری در رونمایی از بلاگ برای ارایه راه حل‌ها و خدماتی هدفمند برای معامله‌کنندگانِ منا هستیم.

الویسکو کارینگتون، مدیر ارتباطات و PR بینگ ایکس، بیان می کند:

“ما خودمان برای حضور بینگ ایکس در بازارهای خاورمیانه و شمال آفریقا خیلی خوشحالیم. زیرا با رشد علاقه به ارزهای دیحیتال در این منطقه، ما متعهد به ارایه پلتفرمی قابل اعتماد و کاربرپسند برای مردم منا هستیم. این گسترش دلیلی بر این است که ما برای دسترسی جهانی و چشم‌انداز شکوفایی در روش معاملات کریپتو اعتقاد داریم. ما به همکاری با بازارهای پویا علاقمندیم و امیدواریم با همکاری و شریک شدن با پارتنرهای محلی، ارزش گذاری متقابل ایجاد کنیم.”.

درباره‌ی بینگ ایکس

صرافی بینگ ایکس BingX  یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که خدمات معاملاتی از جمله خرید و فروش ارز، معاملات دارایی‌های مشتق‌شده، کپی تریدینگ و گرید تریدینگ را در بیش از ۱۰۰ کشور و منطقه به بیش از ۵ میلیون کاربر ارایه می‌دهد. بینگ ایکس با ارتباط کاربران خود با معامله‌گران حرفه‌ای و بکارگیری راهکارهای ایمن و نوآورانه، به کاربران خود این اجازه را می‌دهد که به صورت امن به دنبال معاملاتِ خود بپردازند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بینگ ایکس Bingx در حال گسترش در بازارهای خاورمیانه و شمال آفریقا(منا)» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *