ماینرهای بیت کوین رکوردها را شکستند! درآمد روزانه آنها ۲۳.۷ میلیون دلار است!

۲۹ آذر ۱۴۰۲
ماینرهای بیت کوین رکوردها را شکستند! درآمد روزانه آنها 23.7 میلیون دلار است!

افزایش تقاضا برای فضای بلاک به دلیل فعالیت های تجاری در پروتکل Ordinals منجر به افزایش قابل توجه درآمد ماینرها شده است که در مجموع به ۲۳.۷ میلیون دلار می رسد. این افزایش درآمد ماینر ها نتیجه استفاده روزافزون از شبکه بیت کوین است که کارمزدهای آن در ۱۶ دسامبر از ۲۳.۷ میلیون دلار فراتر رفت. افزایش وصول کارمزد در کنار افزایش تقاضا برای فضای بلاک، ناشی از فعالیت‌های معاملاتی قابل توجه در پروتکل Ordinals اتفاق است.

حجم فروش روزانه NFT بیت کوین نیز افزایش یافته است و در اوایل این هفته به نزدیک به ۴۰ میلیون دلار رسیده است که از تعداد مشاهده شده در شبکه های دیگر مانند اتریوم و سولانا پیشی گرفته است. این افزایش کارمزد تراکنش ‌ها بر درآمد کلی استخراج ماینر ها تأثیر گذاشته است که در حال حاضر تقریباً ۶۳.۸ میلیون دلار است.

بحث در مورد تأثیر Ordinals بر شبکه وجود دارد. منتقدان استدلال می کنند که Ordinals هزینه های تراکنش را افزایش داده و زمان تسویه را به تاخیر انداخته است و از هدف اولیه بیت کوین برای تسهیل تراکنش های مالی همتا به همتا منحرف شده است. در همین حال، طرفداران Ordinals استدلال می کنند که این پیشرفت ها در نهایت به نفع شبکه است.

منبع:cryptopotato
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *