بیتکوین در ماه مارس

۱۹ اسفند ۱۳۹۸
بیتکوین در ماه مارس

بیتکوین اصلاحاتی را در تاریخ ۲۰ فوریه آغاز کرد که بسیاری از سرمایه گذاران را به امید دیدن قیمت بالاتر از ۱۰.۰۰۰ دلار را ناامید کرد. با این وجود، از ابتدای ماه مارس قیمت به آرامی بالا رفته است.

یک نکته مهم و اساسی در مورد تکنیک های موجود این است که قیمت بیتکوین بسیار کمتر از قیمت آن در فوریه گذشته است. این نوع تلفیق قیمتها معمولاً منجر به حرکتی قابل توجه می شود. همچنین، شرایط فعلی بازار آینه ای از سال های گذشته را نشان می دهد، زمانی که قیمت ها در حدود ماه مارس شروع به افزایش کرد و تا ماه ژوئیه ادامه یافت.

همچنین شایان ذکر است که علاقه به آلتکوین ها همچنان رو به رشد است، زیرا بسیاری از سرمایه گذاران از این فرصت برای خرید و نگهداری ارز دیجیتال خود استفاده می کنند. به عنوان مثال اتریوم، با وجود اصلاح در طی بیست و چهار ساعت گذشته، در طی چند روز گذشته بسیار بهتر از بیتکوین عمل کرده است.

فاکتورهای فرعی، بازار را تحت تأثیر قرار می دهند.

اخبار اخیر مربوط به استفاده و پذیرش مثبت بوده است که به وضوح در فعالیت های بازار تأثیر داشته است. حکم دیوان عالی هند به نفع ارزهای دیجیتال و بانکداری باعث کاهش قیمت ها شد، حتی به صورت موقت. این اثر بلند مدت نیز خواهد داشت.

یک افزایش قابل توجهی در فعالیت شبکه همچنین در بسیاری از سیستم عاملهای بلاکچین مشاهده می شود. استخراج بیتکوین در همه زمانها زیاد است و تعداد معاملات در سراسر شبکه بیتکوین نیز روز به روز افزایش می یابد. فعالیت کل شبکه بلاکچین به طور قابل توجهی بالاتر از حتی یک سال پیش است.

افزایش مصرف ارزهای دیجیتال در دنیای واقعی نیز در حال وقوع است. اکنون ریپل نسبت به پی پال، پول بیشتری را در شبکه خود جابجا می کند، و وی چین همچنان سرمایه گذاران اصلی را وارد سیستم خود می کند. در حالی که هنوز ارز دیجیتال کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، سرمایه گذاران بیشتری نسبت به همیشه اقدام به خرید آن می کنند.

هالوینگ بلوک بیتکوین در حال وقوع است. همه تحلیلگران قبول دارند که با کاهش عرضه بیتکوین احتمالاً قیمت بالاتر خواهد رفت. نمی توان تأثیر هالوینگ را در فضای ارزهای دیجیتال کاملا را مشخص کرد، اما دیدن روند نزولی دشوار است.

اگرچه اصلاح کوتاه مدت قیمت قطعی نیست، ولی به زودی حرکت اصلاحی بیتکوین به پایان خواهد رسید. کمی حرکت به سمت بالا به وضوح نشان دهنده آغاز بازار صعودی می باشد.

علاقه مندان به تحلیل بیتکوین  MihanSignal، اینجا را کلیک کنید.

و علاقه مندان به دریافت سیگنال اختصاصی میتوانند به کانال تلگرام ما با آدرس  MihanSignalVIP@ بپیوندند.

آیا می خواهید وارد بازار ارز های دیجیتال شوید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید؟ در اینجا میتوانید برای شروع یادگیری همراه ما باشید.

10 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *