استخراج بیت کوین در آستانه انتخابات تحت نظر دولت بایدن قرار می گیرد

۱۵ بهمن ۱۴۰۲
استخراج بیت کوین در آستانه انتخابات تحت نظر دولت بایدن قرار می گیرد

رگولاتورهای ایالات متحده در حال بررسی مصرف برق ماینرهای بیت ‌کوین هستند که بحث‌ هایی را برانگیخته است. اداره اطلاعات انرژی (EIA) قرار است پس از یک بررسی اضطراری که توسط دولت بایدن تأیید شده است، داده هایی را در مورد مصرف برق استخراج کنندگان بیت کوین جمع آوری کند. این بررسی دقیق باعث شده است که برخی از حامیان ارزهای دیجیتال به این باور برسند که دولت ایالات متحده ممکن است در تلاش برای اعمال مقررات سختگیرانه در آینده باشد و احتمالاً دلار آمریکا را به ارزهای دیجیتال ترجیح دهد.

به نقل از کوین گیپ، برخی از حامیان بیت کوین به طور فزاینده ای نگران ثبات دلار آمریکا هستند و دلیل آن را بدهی رو به رشد آن و احتمال سقوط آن می دانند. با این حال، نگرانی هایی نیز وجود دارد که شرایط اقتصادی بی ثبات، از جمله احتمال عدم پرداخت بدهی در سال ۲۰۲۵، ممکن است بر ارزش بیت کوین تأثیر منفی بگذارد. از طرف دیگر، عدم اطمینان پیرامون دلار آمریکا می تواند سرمایه گذاران را به سمت دارایی های غیرمتمرکز مانند ارزهای دیجیتال سوق دهد.

طبق اخبار میهن سیگنال، برخی از چهره‌های صنعت، مانند جک مالرز، بنیان‌گذار و مدیرعامل Strike، بیت کوین را به عنوان یک مانع بالقوه در برابر تحقیر فیات و سقوط قدرت خرید در میان افزایش بدهی می‌ دانند. موضع دولت بایدن در مورد ارزهای دیجیتال ممکن است به یک نقطه مورد توجه رای دهندگان رمزارز قبل از انتخابات بعدی تبدیل شود. برخی بر این باورند که دولت فعلی ممکن است به طرفداری از دلار آمریکا نسبت به ارز دیجیتال تمایل داشته باشد و این امر باعث ایجاد نگرانی در جامعه کریپتو در مورد محیط نظارتی آینده می شود.

منبع:کوین گیپ
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *