بیت کوین آماده رالی انفجاری است، افزایش قریب الوقوع ۴۵۰۰۰ دلاری پیش بینی می شود!

۱۲ آذر ۱۴۰۲
بیت کوین آماده رالی انفجاری است، افزایش قریب الوقوع 45000 دلاری پیش بینی می شود!

معامله ‌گری که اوج بازار صعودی بیت‌کوین در سال ۲۰۲۱ را به‌دقت پیش‌بینی کرده بود، رشد قابل‌ توجهی را برای BTC پیش‌ بینی می ‌کند. او بیان کرد که SEC به تصمیم ‌گیری در مورد تایید چندین ای تی اف BTC نزدیک است.

دو تحلیلگر بلومبرگ همچنین پیشنهاد کردند که SEC احتمالاً همه برنامه های کاربردی برای ETF های BTC را در ماه ژانویه تأیید خواهد کرد. در نتیجه، بیت کوین ممکن است قبل و بعد از تصمیم مورد انتظار، افزایش قابل توجهی را تجربه کند، که دیدگاه معامله گران نزولی را تغییر داده و به طور بالقوه آنها را برای پیوستن به روند صعودی ترغیب می کند.

یکی دیگر از تحلیلگران معتقد است که ارزش اولین ارز دیجیتال به زودی به حدود ۴۵۰۰۰ دلار خواهد رسید و ۴۰۰۰۰ دلار یک نقطه کانونی ویژه برای این ارز دیجیتال است.

همه در انتظار انفجار بیت کوین هستند!

در همین حال، یکی از مدیران شرکت سوان نسبت به تایید احتمالی یک ETF ارز دیجیتال ارشد، احتمالاً در اوایل سال ۲۰۲۴، خوشبین است. این پیشرفت می تواند جذابیت BTC را افزایش دهد، یک کانال سرمایه گذاری اصلی و نهادی ایجاد کند، و به تمایز بزرگترین ارز دیجیتال از سایر ارزهای دیجیتال کمک کند.

استاندارد چارترد پیش بینی می کند که ارزش بیت کوین تا اواخر سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد، که با تایید مورد انتظار چند ETF بیت کوین نقطه ای در ایالات متحده در اوایل سال ۲۰۲۴ و هاوینگ BTC در اواسط آوریل ۲۰۲۴ تقویت می شود.

منبع:کریپتو گلوب
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *