استراتژیست بلومبرگ آینده بیت کوین را پیش بینی می کند

۲۸ اسفند ۱۴۰۱
استراتژیست بلومبرگ آینده بیت کوین را پیش بینی می کند

استراتژیست ارشد بلومبرگ می گوید حفظ قیمت بیت کوین بالاتر از سطح مقاومت ۲۵ هزار دلاری نشانه واضحی از قدرت واگرا است.

سقوط هولناک بانک ‌های ارز دیجیتال آمریکایی در هفته گذشته صنعت کریپتو را تکان داد. با افزایش قیمت BTC تا نزدیک به ۲۸ هزار دلار، بازار کریپتو به مسیر خود بازگشت. با این حال، یک استراتژیست ارشد بلومبرگ اظهار داشت که قیمت ارز دیجیتال برتر در حال نشان دادن قدرت است در حالی که بازار دارایی های سنتی شاخص های قرمز را نشان می دهد.

آیا بیت کوین مانند اوراق قرضه معامله می شود؟

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد بلومبرگ، به نکات جالبی اشاره کرد. او گفت که در بحبوحه بحران بانکی، BTC ممکن است بیشتر شبیه اوراق قرضه ایالات متحده و طلا در راستای تجارت پیشرفت کند. چنین چیزی ممکن است اتفاق بیفتد، زیرا بانک ها ممکن است بعد از سقوط قیمت اوراق با چالش هایی مواجه شوند.

مطابق اخبار ارز دیجیتال، قیمت بیت کوین توانست خودش را از بازار سنتی جهانی جدا کند زیرا طی ۷ روز گذشته افزایش عظیم ۳۶ درصدی را ثبت کرد.

این استراتژیست ارشد در توییتی تاکید کرد که حفظ ارزش بیت کوین بالاتر از سطح مقاومت ۲۵ هزار دلاری نشانه واضحی از قدرت واگرا است. بیت کوین با میانگین قیمت ۲۷۵۱۳ دلار در زمان انتشار این مقاله توسط میهن سیگنال معامله می شود.

او با خوش بینی اظهار داشت که دیدگاهش در بلندمدت برای ارزهای دیجیتال صعودی است.

به گفته مایک مک ‌گلون، بیت‌ کوین در ۱۴ مارس به بالاترین حد خود در سال ۲۰۲۳، یعنی حدود ۲۶۵۰۰ دلار رسید. در حالی که شاخص سهام نزدک هنوز حدود ۵ درصد زیر بالاترین رقم ۱۲۸۸۱ در سال جاری باقی مانده است.

مدیر عامل شرکت Eight Global و تحلیلگر ارزهای دیجیتال پیش‌ بینی کرد که BTC احتمالاً در آخر هفته به سطح قیمت ۲۸.۵ تا ۲۹ هزار دلار می رسد. او اضافه کرد که BTC توانست بالای ۲۶ هزار دلار باقی بماند و جلوتر برود.

منبع:کوین گیپ
10 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *