آیا بیت کوین دوباره به ۳۰ هزار دلار می رسد؟

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
آیا بیت کوین دوباره به 30 هزار دلار نزدیک است؟

قیمت بیت کوین بیش از ۹ درصد افزایش یافت و پس از آن بود که به نزدیکی قیمت مهم ۳۰ هزار دلار رسید. بزرگترین ارز دیجیتال با میانگین قیمت ۲۹۸۷۹ دلار معامله می شود.

احساسات سرمایه گذاران مثبت شد و به دنبال آن بازار جهانی ارز دیجیتال شاخص های سبز چاپ کرد. BTC، جهشی حدود ۱۰ درصدی را به ثبت رساند تا از ضرر هفته پیش خود را جبران کند. ارزش انباشته بازار در روز گذشته حدود ۷ درصد افزایش یافت. بیش از ۸۲ میلیارد دلار وارد بازار شد. حجم معاملات ۲۴ ساعته نیز با ۳۸ درصد افزایش به ۴۹.۷ میلیارد دلار رسید.

بیت کوین به دنبال شکستن ۳۰ هزار دلار است

قیمت بی تی سی بیش از ۹ درصد افزایش یافت و به دنبال آن بود که سطح قیمتی حیاتی ۳۰ هزار دلار را به دست آورد. در حال حاظر طبق اخبار ارز دیجیتال، بزرگترین ارز دیجیتال با میانگین قیمت ۲۹۸۷۹ دلار معامله می شود. حجم معاملات ۲۴ ساعته این ارز دیجیتال با ۵۸ درصد افزایش به ۲۴.۷ میلیارد دلار رسید. تسلط BTC در روز گذشته حدود ۰.۸۶ درصد افزایش یافت و به ۴۶.۸۷ درصد رسید.

Coinglass گزارش داد که موجودی بیش از ۳۹ هزار معامله ‌گر در ۲۴ ساعت گذشته صفر شدند (liquid شدند). حدود ۱۴۵ میلیون دلار از وجوه نقد شد. تنها بزرگترین سفارش صفر شدن در بای بیت به ارزش BTC/USD به ارزش ۲.۲۰ میلیون دلار ثبت شد.

گزارشات نشان می دهد که ۱۲۳ میلیون دلار از قراردادهای شورت (۸۴٪) صفر شد. در حالی که ۲۲.۹ میلیون دلار از فروش های بلند حذف شد. این نشان می دهد که معامله گران برای کاهش بیشتر بازار کریپتو مناقصه داشتند.

طبق گزارشات میهن سیگنال، بیش از ۶۰ میلیون دلار از بیت‌ کوین شورت (۸۷ درصد) لیکویید شد. در حالی که فقط ۸.۳۹ میلیون دلار لانگ نقد شد. این نشان می دهد که معامله گران امیدوار بودند که قیمت بی تی سی کاهش یابد. زیرا BTC تحت فشار فروشی که بالا رفت، معامله می شد.

منبع:کوین گیپ
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *