شنیده ها حاکی از آن است که بیت کوین آماده صعود است

۰۳ خرداد ۱۴۰۲
شنیده ها حاکی از آن است که بیت کوین آماده صعود است

یکی از بنیانگذاران گلس‌ نود، اشاره کرد که بیت کوین ممکن است آماده صعود باشد. این فرد که یان المان نام دارد، در توییتی تاکید کرد با وجود اینکه معاملات شورت BTC چندین بار تلاش برای شکست خط روند ۲۰۰ روزه انجام داد، مدت زیادی در این بازه مانده است.

علاوه بر این، تقاطع صعودی SMA 50 روزه بر SMA 200 روزه می تواند افزایش قیمت بیت کوین را نشان دهد.

اظهارات نزولی دیمون درباره بیت کوین

این اظهارات امیدوارانه در بحبوحه اظهارات احتیاط آمیز جیمی دیمون، مدیرعامل جی پی مورگان چیس بیان شد. این مدیرعامل اخیراً نسبت به افزایش بالقوه نرخ های بهره هشدار داد.

طبق اخبار ارزهای دیجیتال، دیمون اظهار داشت که نرخ‌ ها به طور بالقوه می‌ توانند بیشتر از ۵ درصد فعلی افزایش یابند و به ۷ درصد نیز برسند.

نظرات دیمون می‌ تواند محیطی نزولی را برای دارایی‌ های ریسکی مانند بیت ‌کوین نشان دهد. این دارایی ها به ‌طور بالقوه می ‌توانند تحت تأثیر تقویت دلار آمریکا به دلیل افزایش نرخ‌ های بهره قرار بگیرند.

علاوه بر این، فدرال رزرو سیاست پولی سختگیرانه ای را در پیش می گیرد و اخیراً معیار نرخ بهره به ۵ تا ۵.۲۵ درصد افزایش یافت.

این موسسه در حال حاضر در بحبوحه بحث های ویژه ای است. بیشتر این گمانه زنی ها در مورد این است که ادامه افزایش نرخ‌ های بیشتر برای ژوئن برنامه ریزی شده است یا خیر. این موارد بر عدم اطمینان و فشار نزولی احتمالی بر بازار ارزهای دیجیتال می ‌افزاید.

طبق گزارشات CoinMarketCap، در زمان انتشاراین مقاله، بیت کوین حدود ۲۷۴۰۶ دلار معامله می شود. طبق آمار میهن سیگنال،علیرغم وزش بادهای مخالف احتمالی، تحلیل آلمان حاکی از یک روند صعودی احتمالی برای بیت کوین است.

هنوز باید دید که بازار چه واکنشی به تصمیمات فدرال رزرو خواهد داشت. همچنین سیگنال های فنی حمایتی، سرمایه گذاران و تماشاگران به طور یکسان در حال نظارت دقیق بر روی ارز دیجیتال پرچمدار هستند.

منبع:u.today
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *