ارزش بازار بیت کوین از یک تریلیون دلار گذشت!!

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
ارزش بازار بیت کوین از یک تریلیون دلار گذشت!!

بیت کوین اخیراً با عبور از ارزش بازار یک تریلیون دلار، تاریخ ساز شد، که نشان دهنده یک دستاورد بزرگ برای ارز دیجیتال پیشرو است. این نقطه عطف، نفوذ و پذیرش فزاینده بیت کوین در حوزه مالی جهانی را برجسته کرد. دسترسی به این نقطه عطف با رشد قابل توجهی مشخص شد که توسط عواملی مانند افزایش علاقه سازمانی و به رسمیت شناختن به عنوان یک ذخیره ارزش هدایت می شد.

به نقل از cryptopolitan، در حال حاضر قیمت بیت کوین ۵۱۱۹۹.۴۲ دلار است که نشان دهنده افزایش ۲.۷ درصدی نسبت به دیروز است. ارزش بازار جهانی کریپتو اکنون به ۲.۰۱ تریلیون دلار می رسد و BTC دارای ارزش بازار ۱.۰۱ تریلیون دلار است که ۵۰.۰۴ درصد از کل را در اختیار دارد. افزایش احساسات مثبت سرمایه گذاران، که به دلیل تداوم بازار صعودی و تاییدیه های ETF تقویت شده است، به این رشد دامن زده است.

بیت کوین در ابتدا در نوامبر ۲۰۲۱ و طی یک دوره صعودی به بالاترین رقم تاریخ ۶۹۰۰۰ دلار و مرز ۱ تریلیون دلار رسید. سایر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم، سولانا، کاردانو و دوج کوین نیز در هفته گذشته افزایش قیمت قابل توجهی داشته اند. کارشناسان رشد بیشتری را پیش‌بینی می‌کنند، به‌ویژه با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ بیت‌کوین. بازار همچنان نسبت به آینده ارزهای دیجیتال خوش بین است و معامله گران به قیمت های رکوردشکن و رشد پایدار در سراسر اکوسیستم چشم دوخته اند.

منبع:cryptopolitan
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *