آیا باید منتظر روند صعودی قیمت بیت کوین باشیم؟

۰۹ بهمن ۱۴۰۲
آيا باید منتظر روند صعودی قیمت بیت کوین باشیم؟

اصلاح قیمت اخیر بیت کوین در نزدیکی یک منطقه حمایتی قابل توجه که با میانگین متحرک ۲۰۰ روزه مشخص شده است، متوقف شده است که منجر به یک بازگشت کوچک شده است. با این حال، به نظر می رسد که حرکت صعودی وجود ندارد، که نشان دهنده دوره تثبیت است.

از نظر تکنیکال، نمودار روزانه بیت کوین توقف اصلاح در نزدیکی حمایت ۳۹ هزار دلاری را نشان می دهد که احتمالاً به عنوان یک حمایت قوی در میان مدت عمل می کند. انتظار می‌رود که سناریوی میان‌مدت بیت‌کوین دربرگیرنده حرکت جانبی بین میانگین متحرک ۲۰۰ روزه و مقاومت در حدود ۴۸ هزار دلار باشد. با این حال، شکست به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ روزه می تواند منجر به حرکت نزولی بیشتر شود.

به نقل از کریپتو پوتیتو، در نمودار ۴ ساعته، رد قیمت از مقاومت ۴۸ هزار دلاری حمایتی نزدیک به ۳۹ هزار دلار پیدا کرده است و یک موج صعودی به سمت منطقه مقاومت را نشان می‌دهد، که احتمالاً حرکت بعدی آن را تعیین می‌کند.

تجزیه و تحلیل ها نشان می دهد که نسبت خروجی خرج شده کوتاه‌مدت دارندگان بیت کوین به زیر ۱ رسیده است، که نشان می‌دهد دارندگان کوتاه‌مدت با زیان می‌فروشند که احتمالاً ناشی از ترس است. این روند نیاز به نظارت دارد، زیرا فشار فروش پایدار ممکن است منجر به حرکت نزولی بیشتر در بازار شود.

منبع:cryptopotato
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *