احراز هویت 100 درصد مشتریان بیتمکس

پلتفرم معاملاتی مشتقات ارز دیجیتال بیتمکس اعلام کرده تمامی کاربرانش مراحل فرایند احراز هویت اجباری را تکمیل کرده اند.

بیتمکس خبر پایان تایید هویت کاربرانش را اعلام کرده است. به این ترتیب بیتمکس به یکی از بزرگترین پلتفرم های معاملاتی ارز دیجیتال تبدیل شده که تمامی مشتریان آن تایید شده اند.

بیتمکس بسته شدن موقعیت های بازی که توسط کاربران تایید نشده ایجاد شده بود را به عنوان بخشی از فرآیند تایید هویت کاربرانش انجام داده است.

به گزارش میهن سیگنال، در آگوست ۲۰۲۰ این پلتفرم خبر از برنامه های جامع خود برای تایید هویت کاربرانش داده بود. این تحرکات در بحبوحه تلاش قانونگذاران برای تحت نظر گرفتن پلتفرم ها و فرآیندهای ضعیف احراز هویت آنها صورت گرفت. بر این اساس احراز هویت برای ذخیره، انجام معاملات و برداشت ارز دیجیتال یا وجه از حساب خود از ابتدای دسامبر ۲۰۲۰ اجباری شده است.

بیتمکس همچنین اعلام کرده از زمان تکمیل تایید هویت مشتریانش ۱۰۰ میلیارد دلار در این پلتفرم معامله شده است. آنها این اقدام را گامی مهم در تبدیل بیتمکس به یک پلتفرم با عملکرد مناسب دانسته و اعلام کرده اند با این کار اقبال سرمایه گذاران جدید به این پلتفرم بیشتر می شود زیرا سرمایه گذاران -اعم از خرد و سازمانی- به دنبال پلتفرمی هستند که بدون قربانی کردن امنیت، نقدشوندگی یا عملکرد بتوانند معاملات مشتقات ارز دیجیتال خود را با اطمینان انجام دهند.

 

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *