رالی ۱۰۰۰ درصدی باب، آیا این میم کوین پپه بعدی است؟

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
رالی 1000 درصدی باب، آیا این میم کوین پپه بعدی است؟

با فرا رسیدن فصل میم کوین ها، همه مثل پپه بحث‌ برانگیز مانند دوج کوین و سایرین در گذشته سر و صدا می‌ کنند. موفقیت مم کوین پپه، قورباغه معروف، با وجود گذشته تاریکی که دارد، روایت جدیدی برای سایر توکن‌ های «قورباغه» ایجاد کرد. یکی از آنها BOB است.

باب کیست؟ به زبان ساده، این میم یک ربات توییتر است که از OpenAI استفاده می کند. کاربران اکانت «Explain This Bob» را تگ می کنند یا آن را ریپلای می کنند. سپس این حساب با پاسخ های روشنگر و دقیق به آنها واکنش می دهد. بنابراین، آن هم مانند سایر میم ها همزیستی خوبی با رسانه های اجتماعی، ارز دیجیتال و هوش مصنوعی دارد.

از جمله کسانی که قبلاً موفق به استفاده از “باب” شد، خود ایلان ماسک، حاکم فعلی توییتر است. این میلیاردر به قدری از پاسخ های این توضیح دهنده مجازی خوشش آمد که حتی به عشقش به باب هم اعتراف کرد.

در میان افزایش محبوبیت، حساب توییتر این ربات از مرز ۱۲۱۰۰۰ مشترک عبور کرد. بنابراین قیمت BOB بیش از ۱۰۰۰ درصد در هفته گذشته افزایش یافت. BOB در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۷۱ دلار به ازای هر توکن معامله می شود.

طبق آمار Etherscan، نزدیک به ۶۹۰ میلیارد BOB برای عرضه وجود دارد که ۲۳.۵ درصد از این حجم در ۱۹ آدرس بزرگ قرار دارد. تعداد کل دارندگان باب در حال حاضر ۷۶۸۳ آدرس کیف پول است.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *