دادگاه منطقه ای ایالات متحده توافقنامه بین بایننس و SEC را تایید کرد

۲۸ خرداد ۱۴۰۲
دادگاه منطقه ای ایالات متحده توافقنامه بین بایننس و SEC را تایید کرد

دادگاه ایالات متحده توافقنامه پیشنهادی بایننس با SEC را برای محدود کردن دسترسی بین شرکت ها را امضا کرد.

قاضی ایمی برمن جکسون، توافقنامه ای را که در ۱۷ ژوئن بین متهمان Binance و BAM Trading (Binance.US) و SEC ایجاد شده بود، تأیید کرد.

به نقل از CoinGape، مفاد این توافقنامه فقط اجازه دسترسی کارمندان Binance.US به وجوه مشتریان در این صرافی را می دهد. دسترسی مقامات Binance به کلیدهای خصوصی همه کیف پول ‌ها، سخت‌افزار و نرم‌افزار، و همچنین سیستم‌ ها و کنترل‌ های داخلی Binance.US در عرض ۱۴ روز محدود خواهد شد.

قاضی فدرال قرارداد بین بایننس، Binance.US و SEC را امضا کرد

طبق تایید قاضی امی برمن جکسون، Binance باید تمام ارزهای فیات و ارزهای دیجیتال مربوط به Binance.US را به کشور خود بازگرداند. این صرافی می بایست این اقدام را در لحظه صدور یا قبل از تاریخ صدور حکم «بازگرداندن» دادگاه انجام دهد.

Binance.US نباید مالکیت، نگهداری یا کنترل بر دارایی های مشتری را به هیچ فرد یا نهادی، از جمله بایننس و مدیر عامل آن ارائه دهد. Binance.US موظف شد تا کیف پول‌ های جدیدی با کلیدهای خصوصی و اداری جدید ایجاد کند. کسب و کارهای بایننس و Binance.US کیف پول و مدیریت متفاوتی خواهند داشت.

علاوه بر این، طبق اخبار صرافی ها، Binance.US ممکن است تحت شرایطی، حضانت برنامه ارز دیجیتال staking-as-a-service را به متولیان BitGO یا Aegis منتقل کند.

همچنین، بایننس یو اس یک صورت مالی دقیق شامل هزینه های تجاری و هزینه های تخمینی از ۱ دسامبر ۲۰۲۲ تا تاریخ حسابداری را در چند هفته آینده با SEC ایالات متحده به اشتراک می گذارد.

طبق اخبار میهن سیگنال، قاضی فدرال به طرفین دستور داد تا در ۲۳ ژوئن یک گزارش وضعیت مشترک ارائه دهند. آنها باید برنامه ای را برای رسیدگی های بیشتر ارائه کنند یا اگر نمی توانند در مورد یک پیشنهاد مشترک به توافق برسند، پیشنهادات فردی طرفین را بیان کنند.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:کوین گیپ
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *