نبرد متا با توییتر آغاز می‌شود! تاریخ راه اندازی اپلیکیشن Threadفاش شد!

۱۴ تیر ۱۴۰۲
نبرد متا با توییتر آغاز می‌شود! تاریخ راه اندازی اپلیکیشن Threadفاش شد!

متا می خواهد اپلیکیشنی به نام Threads راه اندازی کند که با توییتر رقابت می کند. خبر راه اندازی آن پس از اینکه ماسک هفته گذشته محدودیت های جدیدی را برای فعالیت کاربران توییتر اعلام کرد، منشر شد.

محدودیت‌ های جدیدی در توییتر ایجاد شد که فعالیت روزانه کاربران در این پلتفرم را کاهش می دهد. در پی این محدودیت ها، طبق گزارش‌های میهن سیگنال، مارک زاکربرگ در حال انجام اقدامات سریعی برای راه‌اندازی برنامه Threads است. این برنامه با اپلیکیشن رسانه اجتماعی ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و طرفدار پر و پا قرص دوج کوین رقابت می کند. کارشناسان با توجه به تجربه زاکربرگ در اجرای اینستاگرام و تاریخچه متا در رده رسانه های اجتماعی، این برنامه را یک رقیب قوی برای توییتر می دانند. هفته گذشته، ماسک محدودیت‌هایی را برای رفع مشکل نفوذ و آسیب رسانی به اطلاعات در توییتر وضع کرد. بر این اساس، محدودیت ها به نفع کاربران تایید شده که هزینه اشتراک ماهانه پرداخت می کنند، طراحی شد.

طبق اخبار ارز دیجیتال، این باعث ایجاد فرصتی عالی برای راه اندازی برنامه جدید زاکربرگ، مبتکر متا و متاورس شد. البته به شرط این که این پلتفرم جدید از ارائه خدمات پولی برای مدت زمان زیادی پس از راه‌اندازی دور بماند. در همین حال، باید دید که پلتفرم Threads چگونه با آسیب رسانی به اطلاعات به ویژه از سوی شرکت های هوش مصنوعی برخورد خواهد کرد.

آیا متا برنامه Threads را راه اندازی کرد؟

طبق گزارش وال استریت ژورنال، پلتفرم Threads به زودی پس از اعلام محدودیت ‌های جدید ماسک بر روی فعالیت کاربران وارد بازار می ‌شود. تاریخ راه اندازی این برنامه می‌تواند تا ۶ جولای ۲۰۲۳ باشد. در چند روز گذشته، متا به نظر می رسد نسخه اولیه این برنامه را در فروشگاه Play منتشر کرده است. همچنین دسترسی آن برای کشورهای منتخب اروپایی امکان پذیر شده است. رابط کاربری این برنامه برای کاربران امکان ورود به حساب های اینستاگرام ایجاد می کند. این ویژگی به کاربران کمک می کند فالوورهای فعلی خود را به برنامه جدید بیاورند.

منبع:کوین گیپ
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *