پذیرش درخواست ای تی اف بیت کوین والکری توسط SEC

۲۷ تیر ۱۴۰۲
پذیرش درخواست ای تی اف بیت کوین والکری توسط SEC

SEC ایالات متحده ای تی اف بیت کوین والکری را برای تغییر قانون پیشنهادی پذیرفت تا آن را در فهرست نزدک قرار داده و معامله کند. نظرات عمومی باید ۲۱ روز پس از انتشار این خبر در ثبت فدرال ثبت شود. ایالات متحده پس از جلب نظرات عمومی، روند بررسی خود را رسما آغاز خواهد کرد.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، در توییتر خود این خبر را در توییتر تایید کرد. Valkyrie آخرین نهادی بود که در میان موجی از درخواست های ETF بیت ‌کوین درخواست خود را ارسال کرد. این تحلیلگر همچنین به علامت “BRRR” انتخاب شده توسط Valkyrie Bitcoin ETF برای فهرست نزدک اشاره کرد.

طبق اخبار ارز دیجیتال، SEC ایالات متحده قبلاً نیز برنامه ای تی اف بیت کوین بلک راک را پذیرفته بود. سایر پرونده های ای تی اف بیت کوین توسط Fidelity Investments، WisdomTree، VanEck، Invesco، و ARK 21Shares نیز پذیرفته می شوند. این به وضوح نشان می ‌دهد که این نهاد قانونگذار برنامه ‌ها را جدی می ‌گیرد. مخصوصا زمانی که  ETF بیت کوین را پذیرفت، به معنای پیروزی قابل‌ توجه دیگری برای بازار ارزهای دیجیتال بود.

تاثیر افزایش پذیرش درخواست ای تی اف بیت کوین در قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین پس از ثبت ETF بیت کوین توسط بلک راک که منجر به تعداد زیادی پرونده ETF بیت کوین شد، افزایش یافت. قیمت بیت کوین دوباره از سطح ۳۰۰۰۰ عبور کرد و در حال حاضر بالاتر از آن باقی مانده است. زیرا سرمایه گذاران منتظر اخبار مربوط به پرونده ای تی اف بیت کوین هستند.

قیمت BTC در ۲۴ ساعت گذشته ۱ درصد کاهش یافت و در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰۰۰ دلار معامله می شود. پایین ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته به ترتیب ۲۹۶۸۵ دلار و ۳۰۳۳۰ دلار است. علاوه بر این، حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ درصد افزایش یافت که نمایانگر علاقه معامله گران است.

منبع:کوین گیپ
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • بوده تموم کرد باب

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *