کاردانو همچنان پله های ترقی را طی می کند؛ تراکنش ها از ۴ میلیون فراتر رفت

۱۵ بهمن ۱۴۰۲
کاردانو همچنان پله های ترقی را طی می کند؛ تراکنش ها از 4 میلیون فراتر رفت

کاردانو با افزایش حجم تراکنش، راه اندازی پروژه های متعدد و توسعه فعال در اکوسیستم خود شاهد رشد قابل توجهی است. در دو ماه گذشته، بیش از ۴ میلیون تراکنش را پردازش کرد و ۸ پروژه جدید را جذب کرد، ۱۷ پروژه دیگر آن نیز در حال توسعه است. علاوه بر این، پیشرفت‌های تکنولوژیکی آن، از جمله افزایش سیاست‌های توکن و رشد اسکریپت‌های Plutus برای قراردادهای هوشمند، به گسترش آن کمک می کند.

ابتکار تأمین مالی جامعه محور، Project Catalyst نیز با مشارکت قوی جامعه در رأی گیری برای پیشنهادهای تأمین مالی، به رشد آن کمک می کند. توکن اصلی کاردانو ، ADA، افزایش قیمت را تجربه کرده است که نشان دهنده احساسات مثبت بازار آن است.

به نقل از newsbtc، علیرغم رشد، کاردانو با رقابت بازیکنان مطرحی مانند اتریوم و عدم قطعیت نظارتی مواجه است. با این حال، سیستم Proof-of-Stake سازگار با محیط زیست آن را متمایز می کند و به آن اجازه می دهد تا تراکنش هایی با تأثیر زیست محیطی کمتری در مقایسه با سایر بلاک چین ها انجام دهد. در نتیجه، شتاب رشد اخیر Cardano آینده‌ای امیدوارکننده را نشان می‌دهد، اما برای موفقیت بلندمدت باید رقابت، مقررات و نگرانی‌های پایداری را دنبال کند.

منبع:newsbtc
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *