در دسترس بودن وام ان اف تی کاردانو برای همه کاربران

۱۶ تیر ۱۴۰۱
در دسترس بودن وام ان اف تی کاردانو برای همه کاربران

وام ان اف تی کاردانو اکنون از طریق NFT-DeFi Bridge برای همه در دسترس است.

در حالی که صنعت دیفای در سولانا و اتریوم ممکن است ناامیدکننده به نظر برسد، توسعه‌دهندگان Cardano بیش از حد خوشحال هستند که در جایگاه بهتری نقش داشته باشند و راه‌حل ‌های خود را ارائه دهند. یکی از این پروژه ها وام هایی را ارائه می دهد که توسط Cardano NFTs پشتیبانی می شوند.

کاربران در حال حاضر با قرض دادن ADA از پتانسیل کامل این پلت فرم استفاده می کنند. این پرداخت به هر کسی که مایل است از دارایی های NFT خود به عنوان وثیقه از طریق انواع قرارداد هوشمند استفاده کند، اعطا می شود. قطعات NFT مانند Clay Nation را می توان برای حمایت از هر نوع وام استفاده کرد.

وام های دارای پشتوانه NFT یک ویژگی منحصر به فرد در کاردانو نیست. پیش از این، پلتفرم های متعددی در اتریوم و بلاک چین سولانا خدمات مشابهی را ارائه می کردند. در دوران پررونق بازار ان اف تی، استفاده از وام یکی از ماهرترین راه‌ ها برای افزایش نقدینگی بود که به افراد اجازه می ‌داد تا ارزش سرمایه ‌گذاری خود را بدون فروش آن باز کنند.

اکوسیستم کاردانو در حال شکوفا شدن است

انواع نسخه‌های جدید، به‌روزرسانی‌ های مداوم و عملکرد پایدار عوامل اصلی هستند که صدها توسعه‌دهنده از زنجیره‌های بلوکی مانند اتریوم و سولانا را جذب می ‌کنند. به این ترتیب آنها به کاردانو می پیوندند و شروع به توسعه برنامه‌های جدید می کنند که باید ارزش شبکه را بالا ببرد.

Vasil CIP در کاردانو قابلیت استفاده از شبکه را افزایش داده و عملکرد آن را بهبود می بخشد. علاوه بر این، توسعه دهندگان قادر خواهند بود با عملکردهای جدیدی کار کنند. این عملکردها به آنها امکان می دهد راه حل های متنوع تری برای هر نوع کاربری بسازند.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *