حرکات دیوانه وار نهنگ های کاردانو؛ پیش بینی قیمت ۴ دلاری ADA

۱۶ دی ۱۴۰۲
حرکات دیوانه وار نهنگ های کاردانو؛ پیش بینی قیمت 4 دلاری ADA

علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، افزایش قابل توجهی در فعالیت نهنگ کاردانو گزارش کرد. این فعالیت شامل بیش از ۱۴ میلیون توکن ADA در دو هفته گذشته، به ارزش تقریبی ۸.۴ میلیون دلار بود. با وجود کاهش اخیر قیمت، ADA در حال حاضر با قیمت ۰.۵۲۷ دلار معاملهمی شود که نشان دهنده افزایش ۱۴ درصدی نسبت به حداقل قیمت خود است.

مارتینز افزایش قیمت بالقوه ADA را در سال ۲۰۲۴ پیش‌ بینی می‌ کند و یک مرحله تجمیع را تا اواسط ژوئیه ۲۰۲۴ توصیه می ‌کند. او قیمت هدف پیش‌بینی‌شده ۴ دلار را نشان می‌ دهد که نمایانگر افزایش قابل توجهی ۶۰۰ درصدی است.

مسیر پیشرفت کاردانو چگونه است؟

کاردانو با نوسانات متاثر از عملکرد بیت کوین و نگرانی های نظارتی، به ویژه در مورد اتهامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد طبقه بندی ADA به عنوان یک اوراق بهادار، مواجه شده است. علی‌رغم این چالش‌ها، Input Output Global (IOG)، شرکت توسعه اکوسیستم Cardano، ادعاهای SEC را رد کرده است.

به نقل از zycrypto، تحلیلگران دیگر، مانند LuckSide و Dan Gambriello، پیش‌بینی می‌کنند که تغییرات قیمتی بالقوه برای ADA وجود داشته باشد، در حالی که این کریپتو در حال حاضر ۸۱ درصد کمتر از اوج تاریخی خود معامله می ‌شود. ارز دیجیتال کاردانو در یک مقطع حساس قرار دارد و احتمالاً سطوح مقاومت را می شکند و قیمت های بالاتر را هدف قرار می دهد یا افت بیشتری را تجربه می کند. مسیر آینده ADA همچنان نامشخص است زیرا ممکن است با چالش هایی که ذکر شد، روبرو شود.

منبع:zycrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *