چین لینک تنها در ۶ روز ۲۶٪ پمپاژ شد؛ آیا باید منتظر رشد بیشتر باشیم؟

۱۸ آبان ۱۴۰۲
چین لینک تنها در 6 روز 26٪ پمپاژ شد؛ آیا باید منتظر رشد بیشتر باشیم؟

توکن چین لینک بین ۲ نوامبر و ۸ نوامبر افزایش ۲۶ درصدی را تجربه کرده است. این توکن به سطوحی رسیده است که از آوریل ۲۰۲۲ مشاهده نشده است و جایگاه خود را به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تثبیت کرده است.

افزایش قیمت ناشی از انتظارات توکن‌ سازی دارایی در دنیای واقعی (RWA) و نشانه‌های اولیه پذیرش نهادی، از جمله مشارکت Vodafone با Sumitomo Corporation با استفاده از اوراکل ‌های چین لینک برای تراکنش‌های IoT است.

علاوه بر این به نقل از کوین تلگراف، تقاضای Chainlink  از طرف معامله گران افزایش یافته است. اگرچه معیار کاملی برای اندازه ‌گیری جریان‌ های ورودی سازمانی وجود ندارد، Grayscale’s Chainlink Trust (GLNK) با حق بیمه ۳۲۰ درصدی نسبت به ذخایر توکن لینک زیر بنای صندوق معامله می ‌شود که نشان ‌دهنده تقاضای خرید قوی است.

منتظر رشد چین لینک باشیم؟

براساس معیارهای درون شبکه، افزایش قیمت Chainlink با افزایش فعالیت شبکه پشتیبانی می شود. طبق اخبار میهن سیگنال، تعداد تراکنش ها به میانگین دو روزه ۷۷۰۰ تراکنش روزانه رسیده است که بالاترین میزان از ژوئن ۲۰۲۱ است که آخرین اوج آن در ۷ نوامبر ۲۰۲۲ رخ داده است. سلطه اوراکل چین لینک علیرغم انتقادها از تمرکز بیش از حد، بدون چالش باقی مانده است. بنابراین، انتظار می ‌رود هر گونه تأثیر مثبت بر بازار RWA، با پتانسیل افزایش بیشتر بالای ۱۴ دلار، تأثیر مطلوبی بر قیمت LINK داشته باشد.

منبع:کوین تلگراف
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *