لینک با رالی ۵۱ درصدی چین لینک، صدرنشین بازار آلتکوین هاست!

۰۶ مرداد ۱۴۰۲
لینک با رالی 51 درصدی چین لینک، صدرنشین بازار آلتکوین هاست!

کیف ‌پول ‌های چین لینک با سرعت زیادی در حال انباشته شدن هستند. آنها بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۰ میلیون LINK دارند. افزایش این انباشت ها باعث رالی قیمت این توکن شده است. این اقدام در واقع نمایانگر حضور افراد و مؤسساتی است که روی عملکرد آینده LINK سرمایه گذاری می کنند. با چنین فشار خرید قابل توجهی، جای تعجب نیست که LINK از همتایان خود پیشی گرفته است.

طبق اخبار میهن سیگنال، طی چند ماه گذشته، مسیر قیمتی Chainlink انتظارات بازار را به چالش کشید. ارزش آن بیش از ۵۱ درصد افزایش یافت، نرخ رشدی که ارزش بسیاری از همتایان آن در فضای آلتکوین را کمتر کرد. این عملکرد خیره‌ کننده باعث شد که چین لینک در مرکز توجه باشد. همینطور این عملکرد بر پتانسیل شبکه‌ های اوراکل غیرمتمرکز در اکوسیستم بلاک چین که به سرعت در حال تکامل است، تأکید کرده است.

فناوری Chainlink باعث می شود قراردادهای هوشمند روی اتریوم به طور ایمن به منابع داده خارجی، API ها و سیستم ‌های پرداخت اتصال یابند. ویژگی که در برنامه‌ های مختلف بلاک چین به طور فزاینده‌ای دارای اهمیت است. این عامل، همراه با احساسات فعلی بازار صعودی، پایه ای قوی برای رشد پایدار لینک ایجاد می کند.

چین لینک اخیرا کاهشی شده است

با این حال، به نقل از یوتودی، با وجود سرعت رشد بسیار زیاد، اخیراً بالاترین سطح قیمتی لینک، کاهش یافته است. اوج های پایین تر معمولاً نمایانگر این است که خریداران نسبت به قبل فشار خرید کمتری دارند که نشانه کاهش یا معکوس شدن روند صعودی است. در حالی که این موضوع می تواند کمی احساس احتیاط را القا کند، اما لزوماً پایان داستان رشد LINK را نشان نمی دهد. تجمع مداوم نهنگ ها و پتانسیل فناوری چین لینک عواملی هستند که همچنان می توانند حرکت صعودی LINK را هدایت کنند.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *