هوش مصنوعی سه آلت کوین با رشد حتمی در آینده را معرفی کرد| ۲ بهمن

۰۲ بهمن ۱۴۰۲
هوش مصنوعی سه آلت کوین با رشد حتمی در آینده را معرفی کرد| 2 بهمن

بازار ارزهای دیجیتال با وجود افت اخیر قیمت بیت کوین چشم انداز امیدوارکننده ای دارد. این خوش بینی در شاخص های مختلفی مانند نرخ سرمایه گذاری مثبت، و شاخص CD20 قابل مشاهده است.

در این شرایط از ChatGPT درباره آلت کوین های آینده دار در ابتدای سال ۲۰۲۴ سوال پرسیدیم. در پاسخ لیستی از ارزهای دیجیتال به همراه خصوصیات مهم که مستعد رشد در تایم فریم مشخص شده هستند ارائه شد. این آلت کوین ها عبارت اند از: نیر پروتکل، کازموس و اندو. در ادامه به معرفی هریک از این رمزارزها می پردازیم.

آنچه در این مقاله میخوانید :

نیر پروتکل (NEAR)

نیر پروتکل به تازگی افزایش چشمگیری در ارزش بازار داشته است. طبق تحلیل چت جی پی تی، ارزش بازار نیر تنها در عرض ۴ روز ۶۵ درصد رشد کرده است. این رشد در نتیجه افزایش قیمت تا قله ۴۴۰ روزه در ۳.۴۴ دلار بوده است. شروع این حرکت قیمت نیر در ماه نوامبر بوده و قیمت توانسته بعد از شکستن مقاومت نزولی ۴۵۰ روزه به رشد خود ادامه دهد.

سپس کانال صعودی که از ماه اکتبر حرکات قیمت را در بر گرفته بود شکسته شده و با افزایش شتاب، قیمت از مقاومت های ۲.۷۰ و ۳.۴۰ نیز عبور کرده است.

اندیکاتور RSI بالاتر از سطح ۷۰ قرار دارد و روند صعودی قوی را نشان می دهد. طبق تحلیل میهن سیگنال، روند صعودی تداوم دارد. اگر قیمت نیر بالاتر از مقاومت ۳.۴۰ دلار بسته شود، احتمال رشد ۵۰ درصدی تا مقاومت بعدی در ۵ دلار وجود خواهد داشت. در مقابل در صورت بسته شدن قیمت زیر ۳.۴۰ دلار افت تا حمایت ۲.۷۰ محتمل خواهد بود.

کازموس (ATOM)

جامعه کازموس در حال رای دادن به کاهش نرخ تورم به صفر درصد است. این اقدام قرار است با هدف افزایش درآمد استیک کنندگان اتم انجام شود.

قیمت کازموس اکنون در حوالی ۹.۵ دلار قرار دارد که افت ۱۰ درصدی در هفته گذشته را نشان می دهد. تایید این رای گیری می تواند اثر چشمگیری بر قیمت در کوتاه مدت بگذارد.

کاهش تورم با افزایش ثبات اکوسیستم رشد قیمت را به دنبال خواهد داشت. البته شرایط بازار و احساسات سرمایه گذاران نقش مهمی در روند قیمت خواهد داشت.

اندو (ONDO)

اندو فایننس به تازگی توکن های جدید صادر کرده و به ارزش بازار ۱.۶۶ میلیارد دلاری رسیده است. اندو ۱۴.۳ درصد از توکن های اختصاصی خودش را آزاد کرده است.

رونمایی از توکن های اندو باعث رشد ۲۷ درصدی در امروز شده است. هولدرهای توکن، حق حاکمیتی در پلتفرم فلاکس فایننس خواهند داشت. چت جی پی تی احتمال رشد سریع و افزایش علاقه سرمایه گذاران برای رشد بیشتر را پیش بینی کرده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «هوش مصنوعی سه آلت کوین با رشد حتمی در آینده را معرفی کرد| ۲ بهمن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *