کوین بیس به سرمایه گذاران نسبت به این آلت کوین ها هشدار داد!

۱۸ اسفند ۱۴۰۲
کوین بیس به سرمایه گذاران نسبت به این آلت کوین ها هشدار داد!

بازار ارزهای دیجیتال شاهد روند صعودی است، به طوری که بیت کوین قبل از شروع کاهش، به بالاترین رکورد جدید تاریخ (ATH) یعنی ۶۹۰۰۰ دلار رسید. آلت کوین ها همچنان رو به رشد هستند، به ویژه آلت کوین های با موضوع هوش مصنوعی در حال افزایش هستند. انویدیا، سازنده پیشرو تراشه‌های هوش مصنوعی، کنفرانسی را در ۱۸ تا ۲۱ مارس برگزار می‌کند، این موضوع به افزایش قیمت آلت‌کوین‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مانند FET، RNDR و ARKM کمک کرده است.

با این حال، کوین‌ بیس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده، نسبت به هیاهوی توکن‌های هوش مصنوعی هشدار داده است. دیوید هان، تحلیلگر تحقیقاتی Coinbase معتقد است که توکن‌های مرتبط با هوش مصنوعی ممکن است در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت بیش‌ازحد تبلیغ شوند، زیرا با رقابت سخت و چالش‌های تکنیکال مواجه می‌شوند که می‌تواند مانع پیشرفت آنها شود. هان توصیه می کند که پتانسیل ارزش فعلی بسیاری از توکن های هوش مصنوعی ممکن است اغراق آمیز باشد و فاقد محرک های پایدار در سمت تقاضا باشد.

به‌طور خلاصه، کوین‌بیس به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند که هنگام برخورد با توکن‌های هوش مصنوعی احتیاط کنند، زیرا ممکن است افزایش آنها به دلیل موانع مختلف در این بخش پایدار نباشد.

منبع:bitcoinsistemi
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *