نگاهی به صرافی کوینکس در سال ۲۰۲۳

۲۸ دی ۱۴۰۲
نگاهی به صرافی کوینکس در سال 2023

در سال ۲۰۲۳، کوینکس با تمرکز بر افزایش امنیت دارایی، ارزش برند و ارائه خدمات جهانی به دستاورد های مهمی دست یافت. این پلتفرم از فناوری‌های امنیتی پیشرفته استفاده می‌کند که حفاظت قوی از دارایی‌های کاربر را تضمین می‌کند. رشد نام تجاری CoinEx در پی اهمیت به نیاز های کاربران ارز دیجیتال اتفاق افتاد. همچنین این صرافی طبق برنامه های منتشر شده قصد دارد با نوآوری های بیشتر به تقاضای کاربران جامعه جهانی ارزهای دیجیتال پاسخ دهد.

اقدامات امنیتی پیشرفته

در سال ۲۰۲۳، CoinEx به طور قابل توجهی زیرساخت های خود را برای تقویت امنیت دارایی ها افزایش داد. این پیشرفت شامل اجرای پیشرفته ترین اقدامات امنیتی است که برای محافظت از دارایی های کاربر در برابر تهدیدات سایبری نوظهور طراحی شده است. تاکید بر امنیت نشان دهنده تعهد CoinEx به ارائه یک محیط تجاری امن و قابل اعتماد است که نشان دهنده درک آن از اهمیت حیاتی حفاظت از دارایی در دنیای پر ریسک ارز دیجیتال است.

توسعه برند و گسترش جهانی

CoinEx در سال ۲۰۲۳ به طور قابل توجهی حضور و گسترش برند خود را در مقیاس جهانی تقویت کرد. این صرافی در مشارکت های استراتژیک و کمپین های بازاریابی نوآورانه سرمایه گذاری کرد که در افزایش دیده شدن و شهرت آن در بازار ارزهای دیجیتال بسیار موثر بود. این رویکرد نه تنها موقعیت CoinEx را در صنعت ارزهای دیجیتال تقویت کرد، بلکه تعهد آن را برای ارائه خدمات جامع و متمرکز بر کاربران تقویت کرد، در نتیجه به کاربران جهانی بازار ارز دیجیتال کمک کرد.

خدمات تخصصی برای کاربران متنوع

در سال ۲۰۲۳، CoinEx خود را وقف ارتقای خدمات تخصصی خود کرد و اطمینان حاصل کرد که آنها به طور موثر نیازهای متنوع کاربران جهانی خود را برآورده می کنند. این تمرکز از طریق معرفی ویژگی‌های مناسب و سیستم‌های پشتیبانی، طراحی شده برای ارائه یک تجربه یکپارچه و کاربرپسند آشکار شد. رویکرد CoinEx به تخصص در خدمات، تعهد خود را به پاسخگویی به نیازهای مشتریان در سراسر جهان نشان داد و موقعیت خود را به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال مشتری محور بیشتر تثبیت کرد.

وام کریپتویی

صرافی  CoinEx در سال ۲۰۲۳ بخش وام های جذاب کریپتویی را به خدمات رمزارزی خود اضافه کرد. کوینکس وام‌های رمزارزی آنی با LTV (نرخ وام به ارزش) تا ۷۵ درصد ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در هر زمانی و با وثیقه‌گذاری BTC، ‏ETH، ‏LTC یا دیگر رمزارزها USDT را به عنوان وام دریافت کنید که معادل  ۷۵ درصد از ارزش وثیقه تان است و بازپرداخت آن را هم هر زمانی خواستید انجام دهید. اما دقت داشته باشید ارزش وثیقه تان که پایین بیاید و به ۸۵ درصد LTV برسد شما باید بازپرداخت انجام داده و ارزش وثیقه تان را بالا نگه دارید.

چشم انداز و تعهد آینده

استراتژی‌ آینده CoinEx بر افزایش بیشتر رفع نیاز های تجربی کاربر و گسترش دسترسی جهانی آنها متمرکز است. کوینکس هرسال سعی میکند با نوآوری های مستمر به نیاز های همیشه در حال تغییر بازار پاسخ گوید.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا مقاله کامل بررسی کوینکس در سال ۲۰۲۳ را در وب سایت CoinEx از اینجا بخوانید.

منبع:coinex.com
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *