خیریه کوینکس به کمک افراد آسیب دیده در زلزله خوی شتافت

۰۶ اسفند ۱۴۰۱
کمک های انسان دوستانه خیریه کوینکس به زلزله زدگان خوی

در خلقت آدمی عشق‌ورزی و دوست داشتن همنوعان یک عنصر ارزشمند است که ممکن است گاهی در درون خود این عناصر را گم کنیم. در عصر حاضر افرادی هستند که نیاز به کمک دارند و باید هر کس با توجه به توان خود دست یاری به سوی آن‌ها دراز کند.

گاهی بلایای طبیعی باعث می‌شود که درون هر فرد این حس عشق‌ورزی جرقه بخورد و برای کمک به مردم آسیب‌دیده کارهای خیری انجام دهد. مجموعه‌های بزرگ و کوچک نیز باید در این راه ثابت قدم باشند که در زلزله اخیر خوی برخی موسسات خودشان را خوب نشان دادند.

ما در این مجال می‌خواهیم در مورد کمک‌های انسان‌دوستانه خیریه کوینکس و هدف این مجموعه مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم.

زلزله خوی

بار دیگر بلای طبیعی زلزله گریبان‌گیر هم‌وطنان عزیز شد که خوشبختانه تلفات جانی چندانی نداشت. این بار زلزله در خوی یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان غربی در ماه دی به وقوع پیوست. نکته بسیار مهم این حادثه پس‌لرزه‌های شدیدی بود که مردم را در روزهای سرد زمستانی آذربایجان از خانه‌های خود دور نگه داشت.

در این بحبوحه چشم این مردم به کمک‌های مردمی و خیریه‌ها پس از دولت بود که بار دیگر ملت ایران حماسه بزرگی آفریدند. مردم خوی بیش از همه‌چیز به چادر و وسایل گرمایشی نیاز داشتند که با تدابیر مسئولین در ماه اخیر این تجهیزات به هزاران نفر از آن‌ها رسید.

شعار “مردم خوی تنها نیستند” به آن‌ها امید داد و خوشبختانه خیریه‌های مختلفی در سراسر کشور دست یاری به سمت آن‌ها دراز کردند. موسساتی که در حوزه ارز دیجیتال فعالیت دارند نیز این بار با عملکرد بهتری نسبت به حوادث قبلی ظاهر شدند. یکی از این موسسات خیریه کوینکس بود که به احتمال زیاد شما نیز با این صرافی محبوب آشنا هستید.

اهمیت وجود خیریه‌ها در جامعه

کاملا بدیهی است که دولت به تنهایی نمی‌تواند رسالت مصون بودن خانواده‌ها از آفات و بلایای مختلف را به جا بیاورد. در تمامی نقاط جهان مجموعه‌های بسیاری تشکیل می‌شوند تا استعدادهای پنهان را شکوفا، دردهای آشکار را درمان و سرهای بی‌پناه را پناه دهند.

با توجه به ریشه داشتن مذهب اسلام در روح ایرانیان حس انسان‌دوستی در کشور در هر شرایطی به‌خصوص شرایط بحرانی دیده می‌شود. خیریه‌ها می‌توانند در کمک‌رسانی به افراد در حوزه‌های مختلف نظیر آموزش، مسکن و … نقش بسیار موثری داشته باشند.

به عنوان مثال خیریه کوینکس برای حمایت از عدالت آموزشی گام‌های بزرگی برداشته است که در این راستا کودکان زیادی را خوشحال کرد. کودکان با استعداد زیادی در روستاها هستند که به حمایت خیرین نیازمند هستند تا در قله‌های بلند دانش قد علم کنند.

امیدواریم به صورت خودجوش موسسات بسیاری در حل مشکلات جامعه برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند. این روزها سرمایه‌گذاری در رمزارزها فرصت مناسبی است تا سودهای کلانی به دست آورد و به شکرانه آن در جامعه کارهای خیری انجام داد.

کمک های انسان دوستانه خیریه کوینکس به زلزله زدگان خوی

خیریه کوینکس در زلزله خوی

یکی از امن‌ترین و مطمئن‌ترین صرافی‌ها در ایران صرافی کوینکس است که به احتمال زیاد نام آن را در جاهای مختلف شنیده‌اید. در زلزله اخیر در خوی که مردم زیادی در روستاها را بی‌خانمان کرد ارگان‌های دولتی و خصوصی خیلی سریع کمک‌های خود را به آن‌ها رساندند.

همان‌طور که تا اینجای متن متوجه شده‌اید کوینکس خیریه‌ای راه‌اندازی کرده تا در چنین مواقعی بتواند حس انسان‌دوستی خودش را ثابت کند. خیریه کوینکس در زلزله اخیر با ارسال پتو، چادر، بخاری برقی و… به روستاهای اطراف شهر خوی سهم اندکی در کمک‌رسانی به مردم داشت.

خیریه کوینکس ، توسط افراد محلی مورد اعتماد، توانست خانواده های بی بضاعت، بی سرپرست و… را شناسایی و کمک های خود را در مسیر درست اهدا کند.

همچنین این خیریه از انجمن ناشنوایان و معلولین نخاعی که بیش از پیش به این کمک ها نیاز داشتند و به فراموشی سپرده شده بودند نیز، حمایت کرد و مقداری از حمایت های خود را وقف افراد این انجمن کرد.

کوینکس بر این عقیده است که با بلاکچین می‌توان اوضاع جهان را رو به بهبود کرد. واقعیت این است که هنوز صنعت بلاکچین آن‌چنان که باید رشد نکرده و در آینده شاهد درخشش این صنعت در جهان خواهیم بود. افراد زیادی به دنبال مرجعی معتبر برای شروع فعالیت در حوزه رمزارزها هستند. در ادامه به چند نکته در این باره اشاره می‌کنیم تا اطلاعات شما کامل شود.

معرفی صرافی کوینکس

این روزها افراد زیادی به دنبال راهی مناسب برای سرمایه‌گذاری است تا بتوانند سود بیشتری کسب کنند. اشباع شدن برخی از بازارها باعث شده تا اکثر سرمایه‌داران به سمت بازارهای مالی نظیر ارز دیجیتال کشیده شوند. یکی از معضلاتی که کاربران ایرانی با آن مواجه هستند، تحریم ایرانیان در صرافی‌های خارجی است.

اکثر صرافی‌های خارجی در سال‌های اخیر حساب کاربران ایرانی را به بهانه‌های مختلف مسدود کردند. صرافی کوینکس همواره به فکر پیشرفت کاربران بوده و به همین دلیل ابزارهای معاملاتی ایده‌آلی در اختیار آن‌ها قرار داده است. در ادامه به چند مزیت این مجموعه اشاره می‌کنیم.

کمک های انسان دوستانه خیریه کوینکس به زلزله زدگان خوی

روش پرداخت مختلف

یکی از مزایای صرافی کوینکس این است که در این مجموعه می‌توانید به روش‌های مختلف نظیر مستر کارت، ویزا کارت و … پرداختی داشته باشید و در سایت فعالیت نمایید. این مزیت را افرادی که سال‌ها قبل با زحمات زیاد سرمایه خود را به حساب کاربری می‌رساندند بیشتر درک می‌کنند.

رابط کاربری دوستانه

اگر در دنیای دیجیتال فعالیت داشته‌اید قطعا می‌دانید که رابط کاربری و تجربه کاربری چقدر در یک سایت حائز اهمیت است. در کوینکس شما با یک رابط کاربری دوستانه و ساده طرف هستید تا کار با ابزارها برای کاربر بسیار آسان باشد.

توجه داشت باشید که در پشت پرده سادگی کار در صفحه، برنامه‌نویسی‌های پیچیده‌ای وجود دارد که توسط افراد متخصص انجام شده است.

فیوچرز

از سال ۲۰۱۹ بخش فیوچرز به انجام معاملات در این صرافی اضافه شد که همین مسئله کاربران زیادی را جذب نمود. شما در این معاملات با انتخاب اهرم می‌توانید سودهای کلانی به جیب بزنید که البته باید دانش و تجربه کافی در این عرصه را داشته باشید.

خیریه

کوینکس با تاسیس خیریه سعی بر این دارد تا مسئولیت اجتماعی خود را به حد عالی به انجام برساند. از تاسیس بیمارستان در نیجریه گرفته تا کمک به زلزله‌زدگان خوی همگی به این معنا است که کوینکس می‌خواهد در این جهان مرزها را از میان بردارد.

با این اهداف بلندی که این مجموعه دارد در روزهای آینده شاهد درخشش بیشتر آن خواهیم بود. شما نیز می‌توانید با فعالیت در این مجموعه یکی از اعضای خیر باشید.

کمک های انسان دوستانه خیریه کوینکس به زلزله زدگان خوی

جمع بندی

در دنیای خاکی با بروز بلایای طبیعی یا دیدن مشکلات افراد دیگر حس انسان‌دوستی در افراد مختلف ظهور می‌کند. متاسفانه در چند روز گذشته زلزله‌ای در شهر خوی استان آذربایجان غربی رخ داد و تعداد زیادی از هم‌وطنان را بی‌خانمان کرد.

ارگان‌های دولتی، خصوصی، خیریه‌ها و … همگی دست به دست هم دادند تا با ارسال کمک‌های ضروری افرادی که این مصیبت بر آن‌ها وارد شده احساس تنهایی نکنند. در همین راستا خیریه کوینکس نیز با ارسال پتو، بخاری برقی، چادر و … سهمی را در این میان به خود اختصاص داد.

اگر شما نیز به فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستید می‌توانید رد صرافی کوینکس معاملات خود را انجام دهید و در این کمک‌ها شما نیز سهمی داشته باشید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫3 نظر

  • سلام. صرافی و برخی قابلیت های بروکر باهم هست. بررسی وثبت نام کنید.

  • سلام به دوستان خوب اینده ای خوبی درراه هست درود برشما

  • درودبرشما من نزدیک چهارماهی هست که بازی وایلد کش رانصب کردم ولی بعدازمدتی پیام آمدکه نرمافزاررابروزرسانی کنم وبعدازبروزرسانی ننرم افزارمن رایک ربات تشخیص می‌دهدونمیتونم استخراج کنم کمکم کنید

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *