عشق‌ورزی و تحقق رویاها: خیریهٔ کوینکس دانش‌آموزان نیجریه را صاحب قدرت می‌کند

۰۱ تیر ۱۴۰۲
کوینکس دانش‌آموزان نیجریه را صاحب قدرت می‌کند 1

به‌تازگی، خیریهٔ بین‌المللی کوینکس از اهدای کمک‌هزینهٔ این خیریه جهت تحقق رویاها رونمایی کرده است، برنامه‌ای که هدفش ایجاد فرصت‌های تحصیلی بیشتر برای دانش‌آموزان نیازمند سراسر جهان و کمک به آن‌ها برای ادامهٔ تحصیلشان است. این برنامه در نهم ژوئن ۲۰۲۳، به دومین ایستگاه خود رسید: نیجریه و خیریهٔ کوینکس این کمک‌هزینه را به ۱۵ دانش‌آموز محروم و نیازمند مدرسهٔ راهنمایی مارگارت اکپو در نیجریه اهدا کردند که هزینه‌های تحصیل آن‌ها را تا ۶ سال پوشش می‌دهد و کمک می‌کند تا از مدرسه فارغ‌التحصیل شوند.

نیجریه، بزرگ‌ترین اقتصاد قارهٔ آفریقا، از منابع طبیعی فراوان و جمعیت جوانی برخوردار است؛ هرچند، این کشور از نظر آموزشی مدت مدیدی است که دچار کمبود منابع و بودجه مالی شده است. طبق گزارشات رسیده، بسیاری از کودکان نیجریه به آموزش دسترسی ندارند و به دلیل سابقهٔ مالی ضعیف در معرض خطر ترک تحصیل هستند. خیریهٔ کوینکس برای تحوا زندگی کودکان مناطق نیازمند، صندوق چند میلیون دلاری را برای کمک مالی به دانش‌آموزان مناطق فقیر نیجریه تأسیس کرده است تا فرصت‌های آموزشی بهتری را جهت تحقق اهداف تحصیلی آن‌ها فراهم کند.

کوینکس دانش‌آموزان نیجریه را صاحب قدرت می‌کند 1

منبع: مدرسه نیجریه

نام مدرسه راهنمایی مارگارت اکپو، واقع در کالابار نیجریه، از مارگارت اکپو، فعال حقوق زنان و سیاست‌مدار معروف نیجریه‌ای گرفته‌شده و تاریخچه‌ای غنی دارد. گروه خیریهٔ کوینکس در ۹ ژوئن از این مدرسه بازدید کرد و کمک‌هزینه و لوازم‌التحریری را به دانش‌آموزان اهدا کرد. این تیم تحت رهبری مدیر و معلمان مدرسه کمک‌هزینه‌ها را به همراه دفترهایی کاملاً نو، به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کرد. خیریهٔ کوینکس به این طریق دانش‌آموزان را تشویق کرد تا برای تعالی تحصیل تلاش کنند و کمک بیشتری به جامعهٔ خود ارائه دهند. در روز موعد، دانش‌آموزان مدرسه رقص و سرودی محلی را برای خوشامدگویی و تشکر از خیریهٔ کوینکس اجرا کردند.

کوینکس دانش‌آموزان نیجریه را صاحب قدرت می‌کند 2

منبع: مدرسه نیجریه

این ابتکار آموزشی نه‌تنها پشتوانه‌ای مالی برای دانش‌آموزان نیجریه‌ای است، بلکه هدفش ابراز عشق و تشویق افراد بیشتر برای توجه به کشورهایی نظیر نیجریه که نیاز مبرم به کمک دارد و همچنین بهبود شرایط تحصیلی در این مناطق از طریق تلاش جمعی است. آموزش یکی از مسیرهای سرنوشت‌ساز تحول اجتماعی و فردی است و برنامهٔ خیریهٔ کوینکس کمک به دانش‌آموزان نیازمند است تا با تأمین هزینه‌های تحصیلی آن‌ها بتواند رویاهایشان را محقق سازد.

برنامهٔ «کمک مالی برای تحقق رویاها»، که در ماه می ۲۰۲۳ آغاز به‌کار کرد، از طریق همکاری با سازمان‌های خیریهٔ سراسر دنیا در مکان‌های متعددی شروع شد. اولین ایستگاه این برنامه ویتنام بود که خیریهٔ کوینکس، با مشارکت خیریهٔ محلی، هزینه‌های تحصیل ۱۴ کودک بی‌بضاعت را تأمین و حمایت محلی گسترده‌ای را کسب کردند.

کوینکس دانش‌آموزان نیجریه را صاحب قدرت می‌کند 3

برنامهٔ «کمک مالی برای تحقق رویاها»ی خیریهٔ کوینکس بیانگر تلاش فراوان این خیریه در جهت رفاه تحصیلی در سال ۲۰۲۳ و در راستای انجام ماموریت خود است. خیریهٔ کوینکس با تلاش مداوم در جهت رفاه تحصیلی قصد دارد تا به دانش‌آموزان بی‌بضاعت کمک کند تا تحصیلاتشان را ادامه دهند و محیط یادگیری بهتری را برای آن‌ها فراهم کند؛ بدین طریق، به رفاه تحصیلی در مقیاس جهانی کمک کند. برنامهٔ کمک مالی از ویتنام و ماه میآغاز شد و قصد دارد مدارس نیازمند نیجریه، تایلند، اندونزی، ترکیه و هند را نیز پوشش دهد. خیریهٔ کوینکس کودکان خانواده‌های بی‌بضاعت را بر مبنای شرایط تحصیلی و محیط زندگی در مناطق مختلف اولویت‌بندی می‌کند و سعی دارد به کودکان بیشتری کمک کند تا بتوانند رویاهای تحصیلی خود را محقق کنند و برای آینده‌ای بهتر آماده شوند.

کوینکس دانش‌آموزان نیجریه را صاحب قدرت می‌کند 4

منبع: مدرسه نیجریه

خیریهٔ کوینکس از زمان شکل‌گیری تلاش کرده است تا کمک‌های آموزشی را برای کودکان مناطق فقیرنشین سراسر دنیا فراهم و به آنها کمک کند تا به تحصیلات خود ادامه دهند و چشم‌انداز زندگی خود را بهبود بخشند. «کمک مالی برای تحقق رویاها»ی خیریهٔ کوینکس یک برنامهٔ خیریهٔ طولانی‌مدت با هدف حمایت از توسعه پایدار رفاه تحصیلی، حمایت از جوامع از طریق کمک‌های مالی و ابتکارات خیریه و همچنین بهره‌مندسازی کودکان بیشتری از آموزش باکیفیت است. خیریهٔ کوینکس در آینده نیز به اهداف خیریه جهانی متعهد باقی خواهد ماند و نقش مهمی در کاهش فقر، ترویج آموزش و امدادرسانی در زمان بلایا ایفا خواهد کرد و از هیچ تلاشی برای کمک به گروه‌های آسیب‌پذیرتر جهت برخورداری از زندگی بهتر مضایقه نخواهد کرد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «عشق‌ورزی و تحقق رویاها: خیریهٔ کوینکس دانش‌آموزان نیجریه را صاحب قدرت می‌کند» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

یک نظر

  • دنیا بسمت فناوری وتکنولوژی پیش میره وبیت کوین هم جزیی از فناوری مدرن هست پس شاهد خواهیم بود که ارزشش خیلی بیشترخواهد شدوجزیی از داراییهای با ارزش محسوب خواهد شد

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *