کمک خیریه کوینکس به مناسبت نوروز

۰۹ فروردین ۱۴۰۳
کمک خیریه کوینکس به مناسبت نوروز

خیریه کوینکس، که زیر مجموعه‌ای از صرافی بین‌المللی کوینکس در زمینه ارزهای دیجیتال است، به تازگی در ایران برای جشن نوروز، که سال نوی ایرانی است، کار بزرگی انجام داد. این خیریه در یکی از روستاهای آذربایجان شرقی، بسته‌هایی ویژه نوروز را توزیع کرد تا شادی را به مردمی برساند که شرایط سختی دارند. این بسته‌ها که با دقت و توجه به سنت‌های نوروز آماده شده‌اند، شامل اجزای هفت‌سین مثل سبزه و همچنین آجیل، شیرینی و کارت‌های تبریک بودند. هدف از این کار، به اشتراک گذاشتن شادی نوروز با اهالی روستا و ایجاد خاطره‌ای ماندگار برای افرادی بود که معمولا در چنین جشن‌هایی فراموش می‌شوند.

کمک خیریه کوینکس به مناسبت نوروز کمک خیریه کوینکس به مناسبت نوروز کمک خیریه کوینکس به مناسبت نوروز کمک خیریه کوینکس به مناسبت نوروز

خیریه کوینکس که در سال ۲۰۲۲ تاسیس شده، به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی فعالیت می‌کند و زیر نظر صرافی جهانی ارزهای دیجیتال کوینکس قرار دارد. این خیریه با هدف بهبود دنیا از طریق فناوری بلاک چین، کار خود را شروع کرده و بر فعالیت‌های خیرخواهانه در زمینه‌های آموزش، کاهش فقر، کمک رسانی در زمان بلایا و پشتیبانی از خدمات پزشکی در سرتاسر دنیا تمرکز دارد. با ایجاد یک صندوق خیریه چند میلیون دلاری، خیریه کوینکس تلاش می‌کند تا به نیازهای گروه‌های آسیب‌پذیر پاسخ دهد، در فعالیت‌های خیریه به صورت فعال شرکت کند و بر کاهش اختلافات ثروت و ترویج برابری در آموزش تمرکز کند. به عنوان یک ارائه‌کننده خدمات عمومی، حامی سازمان‌های خیریه و طرفدار مشارکت عمومی، هدف خیریه کوینکس تقویت فعالیت‌های بشردوستانه در سطح جهانی و نشان دادن این است که فناوری بلاک چین می‌تواند به عنوان یک نیروی مثبت برای بهبود اجتماع عمل کند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به خیریه کوینکس سر بزنید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «کمک خیریه کوینکس به مناسبت نوروز» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *