قیمت چین لینک (LINK)

۷۳۶,۲۴۴ تومان
هفتصد و سی و شش هزار و دویست و چهل و سه تومان
$14.54
رتبه 12
556,849,970
55.68%
عرضه حداکثر: 1,000,000,000
عرضه در گردش
$8,094,478,616
ارزش بازار
$14.54
-72.51%
بالاترین قیمت: $52.88
قیمت
158.54%
تغییرات امسال
؟
تغییرات قیمت از ابتدای این سال میلادی
7.19% تغییرات ۷ روز گذشته
$0.12629699707031 $52.88
پایین ترین
بالاترین
 • خلاصه
 • زمان نگهداری
 • فنی
 • میزان محبوبیت
 • سرمایه بازار و نقدینگی
 • مقالات
 • درباره

چین لینک چیست؟

چین لینک یا Chainlink با نماد LINK یک ارز دیجیتال یا رمزارز است که با ارزش بازار حدود 8,094,478,616 دلار در رتبه 12 قرار دارد. هر واحد از Chainlink در این لحظه با قیمت 15 دلار با احتساب نرخ تتر 50,649 تومانی که معادل 736,244 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 601,150,326 دلار است.
قیمت چین لینک در 24 ساعت گذشته 2% تغییر داشته است. در نمودار Chainlink بالاترین قیمت در همه زمان ها 53 دلار بوده که الان حدود -73% با آن قیمت فاصله دارد. همچنین در نمودار Chainlink کمترین قیمت در همه زمان ها 0.13 دلار بوده که الان حدود 11,41% با آن فاصله دارد.

wallet icon
امتیاز نقدینگی
۷۰%
wallet icon
میزان محبوبیت
۸۲%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۷۰%
wallet icon
میزان محبوبیت
۸۲%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
چگونه از این نمودار استفاده کنیم؟

میانگین زمان نگهداری چین لینک

همانطور که از نام آن پیداست، این شاخص به سادگی میانگین دوره نگهداری دارایی‌های رمزارز را محاسبه می‌کند. این محاسبه با میانگین زمان نگهداری تمام آدرس‌ها برای زمان‌های قبل از انتقال (یا فروش) این رمزارز صورت می‌گیرد. این عدد در زمینه مدت زمانی که این دارایی رمزارزی وجود دارد، قرار می‌گیرد.

💡 چگونه می‌توانم از آن استفاده کنم؟ ا

این شاخص به درک افق زمانی نگه‌دارندگان این دارایی رمزارزی کمک می‌کند. افق زمانی بلندتر می‌تواند به منظور اعتقاد بلندمدت به دارایی اشاره کند.

۱.۵
سال‌
۰سال‌
۶.۳سال‌

فنی

با توجه به ماهیت منبع باز رمزارزها ، کد اکثر رمزارزها به صورت عمومی از طریق Github در دسترس است. میهن سیگنال به طور مستقیم به مخازن رسمی Github این رمز ارز وصل و اطلاعات کلیدی را برای فعالیت توسعه‌دهندگان استخراج می‌کند.

‌تعداد Commit ۲۲,۴۷۹
ستاره‌ها ۵,۵۳۸
تماشاگرها ۲۹۷
شاخه‌ها ۱,۵۱۹
آخرین Commit 1 روز پیش

آمار گیت‌هاب

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

برای هر کسی که به دنبال تجزیه و تحلیل جامعه توسعه‌دهندگان یک پروژه است، نمودار GitHub یک وسیلهٔ ضروری است. معیارهای نمایش داده شده در بالا، تعداد commits و ستاره‌ها نشان‌دهنده علاقه و مشارکت از جامعه توسعه‌دهندگان یک رمزارز اشاره دارد. در حالت ایده‌آل، باید رشدی در این جنبه‌ها و همچنین در سایر معیارهای کلیدی توسعه‌دهندگان وجود داشته باشد.

مشکلات باز و مشکلات بسته برای مقایسه تعداد باگ‌ها و بهبودهای پیدا شده نسبت به آنهایی که اصلاح/اجرا شده‌اند مفید هستند. زمانی که مسائل بیشتری حل و فصل می‌شوند، به تعهد از جانب جامعه توسعه‌دهندگان اشاره دارد.

در کل، هر یک از این معیارهای GitHub یک زاویه کمی متفاوت در جامعه توسعه‌دهندگان یک پروژه را نشان می‌دهد. این نمودار به راحتی یک دید کلی از تمام معیارهای کلیدی GitHub را فراهم می‌آورد. احساس راحتی به مقایسه بین هر کدام و در میان دارایی‌های رمزنگاری شده کنید.

میزان محبوبیت

نشان‌گر احساسات با استفاده از الگوریتم یادگیری ماشین،  علامت‌گذاری مفهوم پیام‌هایی که در مورد یک دارایی رمزنگاری خاص و تیکر آن بحران می‌شوند، را پیش‌بینی می‌کند. این‌ها بر اساس زمان نقشه‌برداری می‌شوند تا احساسات بازار و سطح فعالیت مرتبط با یک دارایی رمزنگاری در توییتر را پیگیری کنند.

احساسات توییتر

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

احساسات تلگرام

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

سرمایه بازار و نقدینگی چین لینک

پروژه هایی با نقدینگی و ارزش بازار کمتر ریسک بیشتری دارند. زمانی که پروژه محبوب تر میشود و توسط افراد بیشتری معامله میشود ریسک سرمایه گذاری در آن کاهش می یابد و پروژه ی مناسیبی برای سرمایه گذاری درنظر گرفته می شود.

مقالات

در این قسمت مقالات مرتبط با این ارز را مشاهده میکنید.

بازار ارزهای دیجیتال پس از فعالیت های شدید خرید در ماه ژانویه، اکنون آرام شده است. این باعث شده بسیاری از رمزارزها رفتار حاشیه ای یا ریتریس داشته باشند. با...
۱۴۰۱/۱۱/۲۵
تحلیل ریپل | تحلیل ق...
نمایش مطلب
قیمت چین لینک از سطح ۶.۳ دلار افت کرده و به کف هشت ماهه خود رسیده است. به همین دلال احتمال بازگشت وجود دارد. چشم انداز تکنیکال، نزولی است و...
۱۴۰۱/۹/۳۰
تحلیل چین لینک | تحل...
نمایش مطلب
ارز دیجیتال چین لینک می تواند کاندیدای بعدی برای یک حرکت صعودی قوی باشد. این ارز دیجیتال که هم اکنون در میان ترندها قرار گرفته در آستانه یک بریک اوت...
۱۴۰۱/۶/۱۹
تحلیل چین لینک | تحل...
نمایش مطلب
در دوم سپتامبر، قیمت چین لینک در سطح مقاومت ۷.۳ دلار پس زده شد و کندل ثبت شده با سایه بلند اتمام رالی بازیابی را نشان داد. با افت ۰.۲...
۱۴۰۱/۶/۱۲
تحلیل چین لینک | تحل...
نمایش مطلب
تحلیل قیمت چین لینک نشان می دهد قیمت رفتار حاشیه ای داشته است. خریداران نتوانسته اند قیمت را به بالای مقاومت ۷ دلار برسانند و فروشندگان در پایین آوردن قیمت...
۱۴۰۱/۴/۰۱
تحلیل آلت کوین ها
نمایش مطلب
بریک اوت جدید الگوی سر و شانه معکوس باعث شده چین لینک برای اولین بار در دو ماه گذشته نوارهای EMA خود را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد....
۱۴۰۱/۳/۲۰
تحلیل آلت کوین ها
نمایش مطلب
تحلیل قیمت چین لینک نشان می دهد بازار یک روند نزولی را در پیش گرفته و قیمت این ارز دیجیتال در ساعات اخیر منفی بوده است. دیروز افت شدیدی صورت...
۱۴۰۱/۱/۲۹
تحلیل آلت کوین ها
نمایش مطلب
تحلیل قیمت چین لینک نشان می دهد پس از یک هفته معاملات حاشیه ای، خرس ها کنترل بازار را به دست گرفته اند. قیمت از ۱۱ ژانویه در حوالی ۱۵...
۱۴۰۱/۱/۲۲
تحلیل آلت کوین ها
نمایش مطلب
 قیمت چین لینک در یک هفته گذشته بیش از ۲۴ درصد رشد کرده است و هم اکنون در سطح ۱۵.۷۵ دلار قرار دارد. طبق داده های سانتیمنت، افزایش فعالیت آدرس‌های...
۱۴۰۱/۱/۰۲
تحلیل آلت کوین ها
نمایش مطلب
چین لینک احتمال معکوس شدن روند و صعودی شدن را نشان می دهد. قیمت چین لینک از زمان رسیدن به سقف تاریخی ۵۳ دلار در ۱۰ می ۲۰۲۱ دچار افت...
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
تحلیل آلت کوین ها
نمایش مطلب
تحلیل قیمت چین لینک امروز صعودی است. احتمالا قیمت این ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت زیرا خریداران برای کسب قدرت در حال تلاش هستند. دیروز افت قیمت رخ داد اما...
۱۴۰۰/۱۱/۳۰
تحلیل آلت کوین ها
نمایش مطلب
با منفی شدن احساسات بازار در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت چین لینک هم تا سطح ۱۵.۶ دلار افت کرده است اما در سوی دیگر، در نمودار ۴ ساعته مانا واگرایی...
۱۴۰۰/۱۱/۱۴
تحلیل آلت کوین ها
نمایش مطلب

معرفی ارز چین لینک (ChainLink)

ارز دیجیتال ChainLink در بستر بلاک‌چین اتریوم فعالیت می‌کند. قبل از طراحی و راه اندازی این ارز امکان انتقال اطلاعات خارج از فضای بلاک‌چین به قراردادهای هوشمند وجود نداشت، اما به لطف ارز دیجیتال چین لینک انجام این کار در بازار سرمایه امکان‌پذیر شد. به طور کلی ChainLink یک شبکه رسمی غیرمتمرکز بوده که هدف آن اتصال قراردادهای هوشمند به دنیای واقعی است. این ارز دیجیتال شبکه‌ای از نودها را برای ارائه اطلاعات از بلاک‌چین ایجاد می‌کند. شبکه ChainLink از توکن ERC-677 استفاده کرده و با استاندارد ERC-20 ساخته می‌شود.

چین لینک  سعی دارد با تقلید رفتار بیت کوین جای پای خود را استوار کند. در ماه گذشته، چین‌لینک افزایش قیمت ۲۰۰ درصدی داشته است که این پیشرفت شگفت در هیچ‌یک از ۱۰۰کوین و توکن برتر مشاهده نشده و می تواند ریش‌خندی به یکنواختی بیت کوین خوانده شود.

تیم سازنده چین لینک

چین لینک در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی به نام Smart Contract ابداع شد. هسته مرکزی تیم Sergey Nazarov و Steve Ellis بودند.‌

استیو هم به عنوان مهندس نرم افزار فعالیت میکند و همچنین در پروژه سرگی نیز همکاری داشت. تیم مشاوره ای ارز چین لینک از افراد خبره ای در این زمینه مانند Ari Juels که در زمینه دانش کامپیوتر فرد شناخته شده ای محسوب می شود، تشکیل شده است.

مزایای چین لینک

طراحی این توکن بر اساس پوشش دهی گپ بین بلاک چین و قراردادهای هوشمند است و به همین منظور دارای دو ساختار می‌باشد: زیرساخت روی زنجیره و بیرون از زنجیره.
به زیر ساخت روی زنجیره که از قراردادهای بلاک چین اتریوم ایجاد شده‌اند، اوراکل می‌گویند، و داده‌های خارجی کاربران را پردازش می‌کنند.

چرا چین لینک متفاوت است؟

 1.  فضای خالی بین قراردادهای هوشمند بلاک چین و دنیای واقعی را پر می‌کند.
 2.  چین لینک قراردادهای هوشمند را برای کسب و کارهای خارج از بلاک چین در دسترس قرار می‌دهد.
 3.  اوراکل های موجود در شبکه چین لینک که متمرکز هستند و بر خلاف هدف بلاک چین هستند را غیر متمرکز می‌کند.
 4.  ارتباط بین کاربران و قراردادهای اوراکل را با اجازه دادن به کاربرانی که درخواست داده‌های خارجی دارند را برقرار می‌کند.

دلیل رشد زیاد قیمت ناگهانی چین لینک

اینگونه که به نظر می‌‌رسد دلیل رشد عجیب این است که یک تریدر بصورت اشتباه سفارش فروش خود را روی ۹,۹۹۹ دلار ثبت کرده و توانسته ۴۰ واحد ارز دیجیتال لینک خود را با قیمت ۳۹۹,۹۶۰ دلار به‌فروش برساند!

چین لینک پلتفرمی است که سعی دارد گپ بین قراردادهای هوشمند دربلاک‌چین و کاربردهای دنیای واقعی را که تمایل دارند بیرون از بلاک‌چین قرار گیرند را کاهش دهد ؛ از طرفی چین لینک ارز رمزنگاری شده ایست که از اوراکل ها استفاده می کند تا داده ها را از دنیای واقعی جمع آوری کند و آنها را وارد بلاک چین کند تا در قراردادهای هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

پیش بینی آینده ارز چین لینک (ChainLink)

با توجه به نظر کارشناسان و تحلیلگران بازار سرمایه، ارز دیجیتال چین لینک به دلیل فناوری و الگوریتم گسترده خود پتانسیل رشد و پیشرفت بیشتر را دارد. همچنین کارشناسان معتقد هستند که ChainLink تا پایان سال 2025 صعود چشمگیری در بازار ارز دیجیتال خواهد داشت.