دارایی های دیجیتال با ۴۳ میلیون دلار ورودی در عرض یک هفته سورپرایز شدند!

۲۱ آذر ۱۴۰۲
دارایی های دیجیتال با 43 میلیون دلار ورودی در عرض یک هفته سورپرایز شدند!

در هفته گذشته، دارایی‌ های دیجیتال ۴۳ میلیون دلار افزایش یافت که بیت‌ کوین علی ‌رغم عدم اطمینان بازار، پیشتاز بود و اروپا بر جریان ‌های ورودی مسلط بود. این روند مثبت ۱۱ هفته ای را نشان داد، اما جریان ورودی کمتر از هفته های گذشته بود.

پوزیشن های فروش با افزایش قیمت ها باعث شد که برخی از سرمایه گذاران انتظار کاهش قیمت داشته باشند. علاوه بر این، سهام بلاک چین با ۱۲۶ میلیون دلار بالاترین ورودی هفتگی خود را داشتند.

به نقل از کوین پاپریکا، بیت کوین ۲۰ میلیون دلار جذب کرد و مجموع آن در سال را به ۱.۷ میلیارد دلار رساند، اما موقعیت های کوتاه بیت کوین نیز ۸.۶ میلیون دلار افزایش یافت که نشان دهنده عدم اطمینان است.

اتریوم در میان دارایی های دیجیتال، پس از خروج ۱۲۵ میلیون دلاری قبلی، روند خود را با ۱۰ میلیون دلار ورودی در شش هفته معکوس کرد و مجموع جریان ورودی را به ۱۹ میلیون دلار رساند. آلت کوین هایی مانند سولانا و آولانچ با ورودی به ترتیب ۳ و ۲ میلیون دلار محبوبیت پیدا کردند.

اروپا با ۴۳ میلیون دلار در جریان ورودی دارایی های دیجیتال منطقه ای پیشتاز بود، در حالی که ایالات متحده با ۱۴ میلیون دلار که نیمی از آن در موقعیت های کوتاه قرار داشت، پیشتاز بود. هنگ کنگ و برزیل به ترتیب ۸ میلیون دلار و ۴.۶ میلیون دلار ورودی داشتند.

منبع:کوین پاپریکا
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *