تحلیل DOGE در ۲۸ فروردین ۹۹

تحلیل DOGE در 28 فروردین 99

در این تحلیل بررسی می‌کنیم چه زمانی DOGE صعودی خود را شروع می‌کند؟

نکات برجسته تحلیل DOGE

  • در ابتدای فوریه قیمت DOGE خط مقاومت بلند مدت را شکست.
  • قیمت آن در محدوده بین ۲۶ تا ۳۳ ساتوشی معامله می‌شود.
  • اندیکاتورهای تکنیکال روند صعودی بلند مدت را نشان می‌دهند.

در هفته اول فوریه، قیمت DOGE حرکت صعودی قابل توجهی را آغاز کرد و ۴۰ درصد افزایش یافت. این امر باعث ایجاد شکست از خط مقاومت نزولی طولانی مدت شد که ظاهراً روند صعودی جدید و بلند مدت را آغاز می‌کند.

با این حال، قیمت DOGE از آن زمان به بعد خیلی کم نوسان داشته است و ظاهراً در محدوده‌ای گیر کرده است. در طول ماه آوریل، در معاملات روزانه روند صعودی خود را آغاز کرده و از هفته اول فوریه به بالاترین سطح نزدیک شده است و این نشان می‌دهد که علاقه به افزایش یافته است.

شکستن خط مقاومت نزولی

در آغاز ماه فوریه، قیمت DOGE از یک خط مقاومت نزولی طولانی مدت که برای ۹۸۰ روز ادامه داشت، شکسته شد. در حالی که حرکات خارج از چنین خطوط طولانی مدت اغلب منجر به ادامه سریع در همان جهت می‌شوند، که هنوز برای  DOGEرخ نداده است.

RSI  هفتگی از ژوئیه سال ۲۰۱۹ واگرایی بسیار چشمگیر صعودی ایجاد کرده است، نشانه دیگری مبنی بر احتمال زیاد افزایش قیمت به سمت بالاست. اگر این اتفاق بیوفتد، نزدیک‌ترین منطقه مقاومت در ۸۰ ساتوشی یافت می‌شود.

شکستن خط مقاومت نزولی و واگرایی در RSI

شکستن خط مقاومت نزولی و واگرایی در RSI

محدوده معاملات

با نگاهی به قیمت DOGE در بازه زمانی روزانه، مشخص می‌شود که این قیمت در بازه‌ای بین ۲۶ تا ۳۳ ساتوشی انجام می‌شود. حرکت درون این منطقه تمام خصوصیات یک دوره ادغام را دارد:

  • RSI آزادانه از زیر و بالای خط ۵۰ عبور می‌کند.
  • قیمت از بالا و زیر میانگین متحرک ۲۰۰ روزه عبور می‌کند.
  • قیمت مقاومت و حمایت را چندین بار تأیید کرده است.

بنابراین تا زمانی که قیمت از این محدوده شکسته شود ، انتظار می‌رود از حمایت به عنوان مقاومت و برعکس عمل کنند. به دلیل حرکت بالاتر از خط مقاومت نزولی بلند مدت که در قسمت قبل بیان شد، قیمت احتمالا صعود داشته باشد.

با این حال، DOGE  هیچ نشانه‌ای مبنی بر این‌که می‌خواهد یک حرکت صعودی را شروع کند، ارائه نکرده است. بنابراین، ممکن است که تجارت خود را در محدوده فعلی کمی ادامه دهد.

روند احتمالی آینده در تحلیل DOGE

روند احتمالی آینده در تحلیل DOGE

نتیجه گیری

قیمت DOGE بالاتر از یک خط مقاومت نزولی بلند مدت قرار گرفته است و این نشان می‌دهد که روند صعودی را آغاز کرده است، و مقاومت در ۸۰ ساتوشی پیدا کند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =