قیمت دوج کوین به ۰.۱۰ دلار رسید

۰۶ آذر ۱۴۰۱
قیمت دوج کوین به 0.10 دلار رسید

قیمت دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴٪ افزایش یافت. این افزایش به دلیل گمانه زنی‌ های احتمال همکاری ایلان ماسک و ویتالیک بوترین شکل گرفت.

در هفت روز گذشته، Dogecoin با ۲۳.۹% افزایش به ۰.۱۰۵۲ رسید. DOGE در مقایسه با ده ارز دیجیتال برتر دیگر، از سقوط FTX تاثیر نگرفته و بهبود یافته است. این ارز دیجیتال در ۳۰ روز گذشته ۳۶.۳ درصد رشد داشت.

روند سبز دوج کوین ناشی از گمانه‌زنی‌ های بعد از خرید توییتر توسط ایلان ماسک بود.

اخیرا، ایلان ماسک اعلام کرد که یکی از برنامه های او برای توییتر ۲.۰ شامل ویژگی پرداخت است. بسیاری از افراد بر این باورند که ارزهای دیجیتالی مانند Dogecoin از این توسعه سود زیادی خواهند برد.

ایلان ماسک و ویتالیک بوترین در زمینه بهبود دوج کوین همکاری می کنند؟

دیوید گوخشتاین، کارآفرین کریپتو، چند روز پیش اعلام کرد که ماسک و بوترین، بنیانگذار اتریوم، برای ارتقای دوج کوین همکاری می‌ کنند.

به گفته Gokhshtein، ماسک علاقه مند است که یک ارز دیجیتال را که از یک شوخی شروع شده است، به چیزی جدی تبدیل کند. او خاطرنشان کرد که تلاش بوترین برای توسعه بیت کوین توسط جامعه رد شد.

در همین حال، ماسک در گذشته چندین پیشرفت را برای دوج پیشنهاد کرد. ثروتمندترین مرد جهان در مورد افزایش زمان بلاک و اندازه و کاهش کارمزد تراکنش صحبت کرد.

ماسک ادعا کرد که این پیشرفت‌ها  DOGE را به به بزرگترین ارز دیجیتال دنیا تبدیل می ‌کند.

با این حال، طبق اخبار میهن سیگنال، این فقط یک حدس و گمان در مورد دوج کوین است. هیچ مدرکی مبنی بر درست بودن این گمان وجود ندارد.

 

منبع:beincrypto.com
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *