دوج کوین شاهد هجوم تراکنش ها و فعالیت ها در شبکه است

۰۸ خرداد ۱۴۰۲
دوج کوین شاهد هجوم تراکنش ها و فعالیت ها در شبکه است

دوج کوین، ارز دیجیتالی است که اغلب دست کم گرفته می شود و به عنوان یک الگوی رفتاری آغاز به کار کرد. این کریپتو اخیرا رشد فوق العاده ای در حجم تراکنش های خود تجربه کرد.

در اوایل ماه مه، این رمزارز به سختی در نمودارها علامت گذاری می کرد و کمتر از ۲۰۰۰۰ تراکنش در روز را پردازش می کرد. رقمی که با موقعیت آن در حاشیه عرصه کریپتو بازتاب پیدا کرد.

شتاب ناگهانی و قابل توجه تراکنش ها ادامه یافت و تعداد تراکنش ها در ۲۵ می به ۱.۱۵۲ میلیون رسید. در روز بعد این رقم کمی رشد کرد و به ۱.۱۶۲ میلیون رسید و در نهایت در ۲۷ می از مرز ۲ میلیون عبور کرد.

به نقل از یوتودی، با این افزایش شگفت‌ انگیز، حجم تراکنش ‌های دوج کوین به بالاترین حد خود رسید. این اولین باری است که این میم کوین از اوج حجم تراکنش ‌های بیت ‌کوین در ۱۴ سال گذشته بهتر عمل می‌ کند.

کاتالیزور کلیدی پشت این تکامل سریع را می توان در یک روند جذاب ردیابی کرد: ضرب گسترده توکن های DRC20 در شبکه Dogecoin. هجوم این فعالیت‌ ها همراه با کارمزدهای پایین تراکنش‌ های دوج، منجر به سیل تراکنش ‌ها و افزایش قابل توجه فعالیت شبکه شد.

با وجود افزایش حجم تراکنش، عملکرد قیمت Dogecoin نسبتاً ثابت است. طبق گزارشات میهن سیگنال، قیمت Dogecoin حدود ۰.۰۷۳۴۴۴ دلار است. این قیمت افزایش متوسط ۰.۸ درصدی در طول روز و افزایش ۲.۵ درصدی در هفته گذشته را نشان می دهد.

هنوز باید دید که این فعالیت ها چه تاثیری بر قیمت دوج کوین در دراز مدت خواهد داشت.

منبع:u.today
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *