سقوط قیمت دوج پس از اظهارات ماسک

سقوط قیمت دوج پس از اظهارات ماسک

با وجود اینکه حضار از سخنان ایلان ماسک به وجد آمدند اما کام سرمایه گذاران دوج کوین تلخ شده است.

بر خلاف آن چیزی که تریدرهای ارز دیجیتال دوج کوین انتظار داشتند تاثیر مصاحبه ایلون ماسک نگران کننده بود. پیش از شروع برنامه قیمت دوج طی افت چند روزه از قله تاریخی ۰.۷۲ دلار تا ۰.۶۶ دلار افت کرده بود. در آغاز این مصاحبه قیمت دوج افت ۲۵ درصدی پیدا کرد و از ۰.۶۶ دلار به ۰.۵۰ دلار رسید. پس از آن کمی قیمت بازیابی شد و اکنون به ۰.۵۴ دلار رسیده است.

به نظر می رسد علت اصلی این سقوط، خارج شدن سرمایه گذاران از این ارز باشد. افرادی که تحت تاثیر توئیت های قبلی ایلون ماسک به این ارز وارد شده بودند حالا با کسب سودها قابل توجه سرمایه خود را از این ارز خارج کرده و در رمزارزهای با ارزش بازار بالاتر سرمایه گذاری کرده اند.

همچنین اظهار نظر بری سیلبرت بنیانگذار گری اسکیل که گفته بود قصد فروش یک میلیون دلار دوج را داریم باعث شده دیدگاه مثبت سرمایه گذاران نسبت به این ارز کمی تغییر کند.

بسیاری از تریدرها به امید یک صعود خیره کننده پس از برنامه شبکه NBC، مقادیر زیادی در این ارز سرمایه گذاری کرده بودند و با این افت قیمت دچار ضرر سنگینی شده اند.

این ارز قبلا هم ثابت کرده که بسیار تحت تاثیر اخبار و اظهارنظرهای جانبی است. همانطور که با یک توئیت، افزایش قیمت رخ می دهد امکان افت شدید قیمت پس از یک اظهارنظر هم وجود دارد. این تنها یکی از نکاتی است که تحلیلگران قبلا درباره آن هشدار داده بودند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *