رالی شیبا اینو در پی انتشار اخبار تغییر لوگوی توییتر به دوج کوین

۱۵ فروردین ۱۴۰۲
رالی شیبا اینو در پی انتشار اخبار تغییر لوگوی توییتر به دوج کوین

روز دوشنبه ایلان ماسک حرکت جالب و تعجب آوری انجام داد. لوگوی توییتر را تغییر دارد و لوگوی دوج کوین را جایگزین آن کرد. با تغییر لوگوی توییتر، بزرگترین جهش قیمت روزانه برای برترین میم کوین ها از جمله شیبا اینو ایجاد شد.

طبق اخبار ارز دیجیتال، خبر تغییر لوگوی جدید توییتر به دوج کوین یک موج بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرد. توییتر ایلان ماسک در روز دوشنبه با تغییر لوگو، بزرگترین جهش قیمت روزانه را در بین میم کوین ها ایجاد کرد. در حالی که قیمت دوج کوین در واکنش به انتشار این اخبار افزایش یافت، تماشای حرکات قیمت سایر میم کوین ها نیز جالب است. اگرچه جامعه کریپتو از این حرکت سورپرایز شد، اما هیچ بیانیه رسمی از سوی تیم توییتر در مورد تغییر لوگو وجود ندارد.

تاثیر اخبار تغییر لوگوی توییتر بر قیمت شیبا اینو

به نقل از کوین گیپ، قیمت میم کوین دوج کوین همراه با اخبار تغییر لوگوی توییتر ۲۶ درصد افزایش یافت. یکی دیگر از توکن ‌های معروف میم، شیب نیز شاهد اثر افزایشی قابل توجهی از این اخبار بود. جالب اینجاست که نه تیم توییتر و نه ایلان ماسک در مورد تغییر لوگوی توییتر به دوج کوین واکنشی نشان ندادند. لوگوی توییتر روز دوشنبه با تصویر نماد DOGE جایگزین شد. در همین حال، براساس آمار میهن سیگنال، قیمت شیبا اینو در واکنش به این اخبار جهش ۶ درصدی را تجربه کرد. به نظر SHIB Knight، که یک معامله گر ارزهای دیجیتال است، تغییر لوگوی توییتر به معنای تأثیر بالا برای میم کوین ها خواهد بود.

این مورد نیز مشابه روندهای قبلی در مورد مجموعه میم کوین ها است که شاهد شکل گیری یک رالی به رهبری دوج کوین در جامعه شیبا اینو بود. در پی مباحث پیرامون DOGE، توییتر تیم این میم کوین در مورد داستان سگ در تصویر لوگوی دوج و توییتر توضیحاتی ارائه داد.

توضیحات توییتر تیم دوج کوین

توضیحات توییتر تیم دوج کوین

منبع:کوین گیپ
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • لطفاً در مورد ارز rev و علت ریزش اون اطلاعات بگذارید

  • سلام رمز دو عاملی نوبیتکس را قبلا دریافت میکردم الان به اشتباه برنامه حذف شده و نمیتونم دریافت کنم و نمیتونم وارد نوبیتکس بشم برنامه قبلی را ندارم چیکار کنم یادم نمیاد رمزی داشته یانه ؟ جهت رفع مشکل کجا برم

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *