رشد ۱۳۵۰ درصدی میم کوین تازه وارد؛ دکتر دوج شیبا اینو و دوج کوین را به چالش می کشد!

۲۸ فروردین ۱۴۰۳
رشد 1350 درصدی میم کوین تازه وارد؛ دکتر دوج شیبا اینو و دوج کوین را به چالش می کشد!

دکتر دوج (DRDOGE) یک ممکوین جدید در بازار ارزهای دیجیتال است که هدف آن رقابت با دیگر ممکوین‌هایی مانند شیبا اینو و دوج کوین است. علیرغم اینکه DRDOGE نسبتا جدید است، در روز گذشته ۱۳۵۰ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۰۴۹۱ دلار رسیده است.

این میم کوین از زمان آغاز به کارش در ۱۵ آوریل در سولانا، به ویژه در پلتفرم هایی مانند Raydium و Jupiter معامله می شود و در حال حاضر در بازار در حدود ۲۲۰,۰۰۰ دلار قرار دارد. با برنامه های بلندپروازانه آینده، دکتر دوج ارزش بازار ۵ میلیون دلاری را تا پایان آوریل هدف قرار داده است که فرصت رشد قابل توجهی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند.

به گزارش cryptointelligence، حامیان اولیه ای که سرمایه گذاری می کنند اکنون این پتانسیل را دارند که در صورت دستیابی به این هدف، ۲۳۰۰ درصد سود سرمایه گذاری خود را به دست آورند.

آدرس قرارداد میم کوین ۸uckaPYZWDs57Lm5eeEVnx4FGJDLhXuvrmryzKj7yUvv است. این میم کوین قصد دارد با جریان اصلی بازار حرکت کند و در یک صرافی متمرکز فهرست شود. اگر این انتظارات براورده شود، پیش بینی می شود قیمت بیشتر افزایش یابد و سرمایه گذاران بیشتری را جذب کند و به طور بالقوه سرمایه گذاری های متوسط را به سود قابل توجهی تبدیل کند.

موفقیت اخیر دکتر دوج با روند نزولی که در اکثر آلتکوین ها مشاهده می شود، در تضاد است. این روند نزولی تا حدی به افزایش تنش ها بین اسرائیل و ایران نسبت داده می شود.

منبع:cryptointelligence
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *