کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ های مختلف

۱۲ آبان ۱۴۰۲
Earning free digital currency with different airdrops

اگر به دنبال کسب ارز دیجیتال رایگان یا راهی برای کسب درآمد هستید، حتما با ایردراپ‌های مختلف آشنا شده‌اید. ایردراپ‌ها یکی از شگفتی‌ها و جذاب‌ترین موضوعات بازار ارزهای دیجیتال هستند و به عنوان فرصتی بی‌نظیر برای کسب درآمد از دنیای کریپتوکارنسی‌ها شناخته می‌شوند. برای یافتن بهترین رویدادهای ایردراپ باید بسترهای معتبر را شناسایی کرده و خطرات و آسیب‌های احتمالی را بشناسید. در حالت کلی، می‌توان گفت که ایردراپ‌ها انواع مختلفی دارند و هریک از آن‌ها شرایط مختلفی برای کسب ارز دیجیتال رایگان در نظر می‌گیرند.

اما این سوالات مطرح می‌شود که شناخت این ایردراپ‌ها چه اهمیتی دارند؟ چگونه ایردراپ رایگان دریافت کنیم؟ یا اینکه برای کسب ارز دیجیتال رایگان از طریق Airdrop استفاده از کدام کیف پول بهتر است؟ خبر خوب اینکه پس از جستجوهای فراوان، قصد داریم در این مطلب، کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ های مختلف را به‌صورت جامع بررسی کنیم. برای کسب ارز دیجیتال رایگان و پاسخ به سوالات خود، در ادامه همراه ما باشید.

چرا نحوه یافتن ایردراپ های مختلف برای کسب ارز دیجیتال رایگان اهمیت دارد؟

ایردراپ (Airdrop) یکی از بهترین استراتژی‌های بازاریابی در فضای رمزنگاری است که استارتاپ‌ها و تیم‌های توسعه دهنده از این روش برای توزیع بخشی از توکن‌های خود جهت ایجاد جلب و توجه و بمب تبلیغاتی در پروژه‌های مختلف استفاده می‌کنند. کاربران بازار کریپتوکارنسی‌ها می‌توانند برحسب فعالیت خود در این بازار، توکن‌هایی که در مرحله ICO هستند را به‌صورت رایگان به کیف پول خود ارسال کنند. هرچقدر افراد بیشتری این ارزها را بشناسند، امکان رشد و استفاده از آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.

مطلب پیشنهادی: لاک دراپ (Lظockdrop) چیست؟

شرکت در رویدادهای Airdrop می‌تواند بسیار سودآور باشد؛ به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ های مختلف هستند. این فرصت، زمینه‌ساز دریافت سودی قابل توجه در آینده است و اگر قیمت این ارزها در آینده افزایش پیدا کند، شرکت کنندگان در ایرداپ می‌توانند سود بسیار فراوانی به دست بیاورند. بسیاری از معامله‌گران و تریدرهای مبتدی، فعالیت خود در دنیای شگفت‌انگیز ارز دیجیتال را با شرکت در ایردراپ‌های مختلف آغاز می‌کنند تا آگاهی خود در این زمینه را افزایش دهند و سرمایه بیشتری جذب کنند.

آشنایی با انواع ایردراپ‌ها برای کسب ارز دیجیتال رایگان

Earning free digital currency with different airdrops

ایردراپ‌ها انواع مختلفی دارند و برای دریافت هریک، باید فعالیت‌های خاصی انجام دهید؛ اما می‌توان گفت نکته اشتراک تمام ایردراپ‌ها این است که به‌صورت رایگان در دسترس هستند و نیاز به پرداخت هیچ پولی ندارند. در ادامه هریک از انواع ایردراپ‌ها را برای کسب ارز دیجیتال رایگان بررسی می‌کنیم:

ایردرپاپ استاندارد؛ لازم نیست هیچ کاری انجام دهید!

راحت‌ترین روش کسب ارز دیجیتال با ایردراپ های مختلف، استفاده از ایردراپ استاندارد است. برای دریافت این ایردراپ نیاز به انجام دادن کار خاصی ندارید و ارز دیجیتال رایگان بدون هیچ دردسری به کیف پول شما واریز می‌گردد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در برخی فعالیت‌ها شرکت داشته باشید و عضو یک وب‌سایت شوید.

ایردراپ هولدر؛ ارز دیجیتال را برای مدت طولانی هولد کنید!

هولدرها به عنوان سرمایه گذارانی شناخته می‌شوند که به مدت طولانی یک رمزارز را در کیف پول خود نگهداری می‌کنند. در این ایردراپ، افرادی که ارز دیجیتال را برای مدت زمانی طولانی نگهداری یا به اصطلاح هولد کرده‌اند، می‌توانند ارز دیجیتال رایگان دریافت نمایند؛ به عنوان مثال، اگر کاربری حتی یک بیت کوین یا ارز دیجیتال خاص دیگر در کیف پول خود داشته باشد، واجد شرایط دریافت ایردراپ و ارز دیجیتال رایگان محسوب می‌شود. بسیاری از پروژه‌ها با استفاده از این روش ایردراپ‌های خود را میان کاربران توزیع می‌کنند تا کاربران فعلی پروژه را به استفاده بیشتر از سرویس خود ترغیب نمایند. نمونه‌ای از ایردراپ هولدر، Yuga Labs بود که حدود ۱۰ هزار توکن اپ کوین (Apecoin) خود را میان دارندگان توکن‌های NFT میمون‌های خسته (BAYC) توزیع کرد که ارزش این توکن‌ها در آن زمان حدود ۲۶۰ هزار دلار بود.

ایردراپ جایزه‌ای یا  بونتی؛ در فعالیت‌های تبلیغاتی شرکت کنید!

ایردراپ بونتی یکی از بهترین راه‌ها برای کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ های مختلف است. در این روش، باید در برخی فعالیت‌های تبلیغاتی شرکت کنید تا بتوانید ارز دیجیتال رایگان دریافت نمایید. به اشتراک گذاری یک پست یا استوری، عضویت در انجمن‌ها برای بحث درباره پروژه، لایک برخی پست‌ها و غیره از جمله این فعالیت‌های تبلیغاتی هستند. همچنین می‌توانید با ریتوییت برخی پروژه‌ها در پلتفرم توییتر نیز در این فعالیت‌های تبلیغاتی سهیم باشید. تکمیل مراحل این ایردراپ، تنها چند دقیقه زمان می‌برد و پس از پایان مراحل می‌توانید با ذکر آدرس کیف پول خود در فرم‌های آماده شده، کیف پول شما هم از دریافت کنندگان ایردراپ در زمان توزیع کوین‌ها باشد.

ایردراپ انحصاری؛ عضو وفادار یک پروژه باشید!

همان طور که از نام این ایردراپ پیداست، ایردراپ انحصاری در دسترس عموم مردم قرار نمی‌گیرد و مخصوص افرادی است که در ابتدای یک پروژه رمزارز در آن فعالیت داشته‌اند. اگر از آن دسته کاربرانی هستید که در یک پروژه ارز دیجیتال حضور و سابقه فعالیت درخشانی داشته‌اید، بدون شک واجد کسب ارز دیجیتال رایگان از طریق ایردراپ انحصاری هستید. در سپتامپر ۲۰۲۰، یونی سواپ به کاربرانی که وفادار این پروژه بودند و از ابتدا این پروژه را همراهی می‌کردند، حدود ۲۵۰۰ توکن UNI اعطا کرد.

ایردراپ هاردفورک؛ از پروتکل اصلی توکن دریافت کنید!

ایردراپ هاردفورک همان به‌روزرسانی ناسازگار شبکه و تقسیم یک پروژه به دو پروژه مجزا را شامل می‌شود. هنگامی که این رویداد اتفاق می‌افتد، صاحبان ارز دیجیتال شبکه به اندازه دارایی ارزی خود که تقسیم به دو ارز شده، صاحب ارز دیجیتال جدیدی می‌شود. یکی از نمونه‌های این ایردراپ، بیت کوین کش است. افرادی که در کیف پول خود دارای بیت کوین بودند، پس از به وجود آمدن بیت کوین کش، به همان اندازه حساب خود توکن بیت کوین کش دریافت کردند. این دسته از کاربران از طریق این ایردراپ، دیگر نیازی به خرید بیت کوین کش نداشتند؛ چراکه به‌صورت رایگان و باتوجه به موجودی کیف پول خود، توانسته بودند به این ارز دسترسی پیدا کنند.

آموزش دریافت ایردراپ رایگان

Earning free digital currency with different airdrops

برای کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ های مختلف مراحل زیر را انجام دهید:

۱.     کیف پول خود را ایجاد و فعال کنید

در اولین مرحله، باید کیف پول مخصوص به خود را ایجاد کنید. هر کیف پولی که از توکن‌های ERC20 و کیف پول اتریوم باشد، واجد شرایط است. پس از ایجاد کیف پول مخصوص خود، باید حساب خود را فعال کنید. اغلب ایردراپ‌ها، فعالیت کیف پول کاربران را بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند که دارای کیف پول معتبری هستند. آن دسته از کیف پول‌هایی که فعالیت بیشتری داشته باشند، شانس بیشتری نیز برای دریافت ایردراپ خواهند داشت.

۲.     یک حساب کاربری در تلگرام، توییتر و سابقه شبکه‌ها داشته باشید

بسیاری از پروژه‌ها از تلگرام استفاده می‌کنند و داشتن یک حساب در این پیام‌رسان، تاثیر زیادی در کسب ارز دیجیتال رایگان دارد. ICOها برای انجام تبلیغات گسترده خود از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند و توسعه دهدگان رمزارز جدید قصد دارند که تعداد مخاطبان خود را افزایش دهند. ناگفته نماند تا زمانی که هیچ رمزارزی دریافت نکرده باشید، نباید از کانال تلگرام خارج شوید و باید از شماره مجازی استفاده کنید. همچنین ممکن است تعدادی از ایردراپ‌ها از شما درخواست کنند تا در توییتر حساب کاربری ساخته و اطلاعات لازم را برای دریافت ارز دیجیتال رایگان از این پلتفرم پیگیری کنید.

۳.     آدرس ایمیل معتبری ارائه کنید

برای کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ های مختلف، نیاز به ارائه آدرس ایمیل خود دارید. برخی از این ایردراپ‌ها از شما درخواست ایمیل می‌کنند و هنگام ارائه آن باید مراقب باشید که رمز آن را به خوبی می‌دانید.

چگونه ایردراپ‌های معتبر را پیدا کنیم؟

ایردراپ‌ها معمولا از قبل اطلاع‌رسانی می‌شوند و یا به‌طور غافل کننده‌ای عرضه می‌گردند. یافتن ایردراپ‌های مختلف برای کسب ارز دیجیتال رایگان کار دشواری نیست و تنها با عضویت در گروه‌های ارز دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند توییتر، تلگرام، ردیت و غیره و فعالیت در سایت‌ها و فروم‌های ارز دیجیتال می‌توانید از ایردارپ‌های مختلف اطلاع پیدا کنید. همچنین سایت‌ها و خبرنامه‌های زیادی در این زمینه موجود است که با عضویت در این سایت‌ها، می‌توانید بدون صرف زمان بسیار، به این ایردراپ‌ها دسترسی داشته باشید. یکی از بهترین مراجع برای پیدا کردن این ایردراپ‌ها، کوین مارکت کپ است که معمولا ایردراپ‌های معتبر را برای کاربران دنیای ارزها معرفی می‌کند.

با انجام این کارها از کلاهبرداری ایردراپ های ارز دیجیتال جلوگیری کنید!

کمپین‌های ایردراپ در دنیای ارزهای دیجیتال رایگان هستند اما این موضوع به معنی بی‌خطر بودن این پروژه‌ها نیست. در بسیاری از موارد، کلاهبرداران و سودجویان از طریق ایردراپ‌های تقلبی کیف پول‌های رمزارزی کاربران را خالی می‌کنند و بسیاری از کاربران تازه وارد که اطلاعات چندانی از نحوه معامله در این بازار ندارند، به اشتباه رمز عبور یا عبارت بازیابی خود را در اختیار این افراد و ربات‌ها قرار می‌دهند و در کمترین زمان تمامی رمزارزهای آن‌ها از ولت خارج می‌شود. اگر به دنبال کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ های مختلف هستید، باید تمامی اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که سرمایه شما به خطر نمی‌افتد و با کلاهبرداری مواجه نمی‌شوید. برای اینکه مورد کلاهبرداری قرار نگیرید، باید از کیف پول‌های معتبر استفاده کنید و از رمز عبور و اطلاعات خود به درستی محافظت کنید.

کیف پول من، اولین سامانه نگهداری ارز دیجیتال پیشگام در کشور است که با سبک و استاندارهای جدید، خدمات ارزنده‌ای برای کاربران به ارمغان می‌آورد. اگر قصد دارید به‌صورت رایگان از ایردراپ‌ها ارز دیجیتال رایگان دریافت کرده و دارایی‌های خود را به‌صورت رایگان و با امنیت بالا نگهداری کنید، ما کیف پول من را به شما پیشنهاد می‌کنیم. کیف پول من اولین سرویس کیف پول اختصاصی رمزارز ایران است و به عنوان بهترین کیف پول برای نگهداری ارزهای کسب شده از ایردراپ‌ها شناخته می‌شود.

نحوه استفاده از ایردراپ‌های دریافت شده

در برخی موارد، این امکان وجود دارد که توکن‌های دریافت شده از ایردراپ با شکست مواجه شوند و ارزش خود را از دست بدهند؛ به همین دلیل، باید اطلاعات کافی از وضعیت توکن و بازار داشته باشید تا در زمان مناسب اقدام به فروش دارایی‌های کسب شده خود از ایردراپ‌های مختلف کنید. با ورود به سایت Etherscan و پس از طی کردن مراحل لازم برای دریافت ایردراپ، می‌توانید از وضعیت توکن‌های دریافتی خود اطلاع بیابید. همچنین با وارد کردن آدرس کیف پول خود، می‌توانید از وضعیت ایردراپ‌های دریافت شده خود باخبر شوید. صرافی کیف پول من اطلاعات بیش از ۲۳۰۰ توکن و ارز دیجیتال را ارائه می‌کند و شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت این صرافی از اخبار تخصصی بازار ارزهای دیجیتال اطلاع حاصل کنید.

برای کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ های مختلف به چه کیف پولی نیاز داریم؟

استفاده از کیف پول مناسب از مهم‌ترین نکات برای کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ های مختلف است. برای کسب ارز دیجیتال رایگان از طریق ایردراپ‌ها باید کیف پول خود را ایجاد کنید و فعالیت خود را به توسعه دهندگان پروژه نشان دهید. کیف پول من، اولین سرویس کیف پول اختصاصی رمزارز ایران است که از ۲۳۰۰ رمزارز قابل معامله پشتیبانی می‌کند و بیش از ۱ میلیون کاربر فعال دارد. با عضویت در این کیف پول، می‌توانید ارزهای کسب شده از ایردراپ‌های مختلف را به‌صورت رایگان تا هر زمان که بخواهید، نگهداری کنید و از این طریق سودهای کلانی به دست بیاورید. برای کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ‌ها، کافیست به سایت کیف پول من مراجعه کنید و حساب کاربری خود را در چند دقیقه ایجاد کنید. همچنین صرافی کیف پول من این امکان را در اختیار کاربارن خود قرار داده تا بتوانند اقدام به خرید ارز دیجیتال نمایند.

آیا تا به حال با استفاده از ایردراپ‌های مختلف ارز دیجیتال رایگان کسب کرده‌اید؟ تجربیات و نظرات خود در این باره را با ما در میان بگذارید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ های مختلف» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *