ایلان ماسک لوگوی دوج کوین را به جای لوگوی توییتر گذاشت!

۱۵ فروردین ۱۴۰۲
ایلان ماسک لوگوی دوج کوین را به جای لوگوی توییتر گذاشت!

ایلان ماسک به یک باره لوگوی توییتر را تغییر داد و لوگوی دوج کوین را جایگزین آن کرد. این حرکت باعث شد قیمت DOGE در چند دقیقه گذشته بیش از ۱۶ درصد افزایش یابد.

چیزی که برای بسیاری از افراد و به خصوص برای جامعه عجیب است این است که به نظر می ‌رسد توییتر ایلان ماسک توسط میم کوین دوج تسخیر شده است. در سراسر دنیا کاربران شاهد این تغییر بزرگ بودند. آنها گزارش دادند که در یک حرکت ناگهانی لوگوی ۱۷ ساله «پرنده» توییتر به سرعت جایش را به لوگوی سگ شیبا اینو دوج داد.

لوگوی توییتر به دوج کوین تغییر کرد

ایلان ماسک مدت‌هاست که از طرفداران Dogecoin است و به طور مستقیم و غیرمستقیم این ارز دیجیتال را برای جذب سرمایه گذاری تبلیغ می کند. از ارسال این میم کوین به ماه گرفته تا پذیرش آن به عنوان وسیله پرداخت در خرید محصولات تسلا، خدماتی است که این کارآفرین برای تبلیغ دوج کوین ایجاد کرد. ماسک از این که علاقه خود را به این رمزارز که در حال حاضر ارزش بازار آن ۱۳ میلیارد دلار است ابراز کند، ابایی ندارد. به نقل از کوین گیپ، هم اکنون، غول فناوری ۵۱ ساله قدمی فراتر برداشت و لوگوی برند توییتر را تغییر داد.

قیمت Dogecoin (DOGE) بالا می رود

طبق اخبار ارز دیجیتال، بسیاری از افراد این موضوع را یک شوخی احمقانه‌ می ‌دانند. انتظار می ‌رود لوگوی جدید توییتر موقتی باشد. این امکان وجود دارد که توییتر بتواند به زودی نسخه اصلی لوگوی خود را بازگرداند. با توجه به این اخبار از میهن سیگنال، قیمت دوج کوین به طور سرسام آوری افزایش یافت. با وجود این اوضاع شگفت آور، قیمت Dogecoin (DOGE) در حال حاضر با ۰.۰۹۶ دلار در حال مبادله است. این وضعیت افزایش ۲۵ درصدی در ۳۰ دقیقه گذشته را در مقایسه با افزایش ۲۰ درصدی در ۲۴ ساعت اخیر نشان می دهد.

منبع:کوین گیپ
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • چرا روزاول ارزیابی مردم خبرنمیدهید

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *