ایلان ماسک جامعه کریپتو را با محصول جدید استارلینک هیجان زده کرد

۱۳ دی ۱۴۰۲
ایلان ماسک جامعه کریپتو را با محصول جدید استارلینک هیجان زده کرد

ایلان ماسک، مالک SpaceX و X/Twitter اخیراً با ارسال توییت در مورد محصول جدید استارلینک سر و صدای زیادی به پا کرده است. در این توییت ویدیویی از اولین پرتاب ماهواره‌های Starlink-to-Phone جدید منتشر شد که می ‌توانند مستقیماً به تلفن ‌های هوشمند کاربران متصل شوند.

این امر پس از راه‌ اندازی موفقیت ‌آمیز سرویس استارلینک در سه سال پیش رخ می‌ دهد که اکنون به ۲.۳ میلیون کاربر در بیش از ۷۰ کشور خدمات ارائه می‌دهد. این ماهواره های جدید استارلینک که ” Direct-to-Cell” نامیده می شوند، نتیجه مشارکت با ارائه دهندگان اینترنت بی سیم ایالات متحده است.

جامعه کریپتو از این خبر ابراز هیجان کرد و حتی برخی به قصد قبلی ماسک برای ارسال دوج کوین به ماه با SpaceX اشاره کردند.

ماسک در یک توییت جداگانه به دلیل مشکلات سرعت پلتفرم X عذرخواهی کرد و به جامعه اطمینان داد که منابع بیشتری برای حل این مشکل اختصاص داده شده است. بسیاری از جامعه پیش ‌بینی می ‌کنند که ماسک در آینده پرداخت‌ های ارزهای دیجیتال را روی پلتفرم X ارائه کند، علی‌ رغم اظهارات قبلی ‌اش مبنی بر اینکه ارز دیجیتال خود را راه‌اندازی نخواهد کرد.

طبق اخبار ارز دیجیتال، تلاش‌های توییتر برای اخذ مجوز پردازش پرداخت‌ها در ایالت ‌های مختلف ایالات متحده، این پیش ‌بینی را بیشتر تقویت کرده است.

منبع:u.today
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *