ورود
تمسخر توييت هاى ادوارد اسنودن توسط ايلان ماسك

رئیس شرکت تسلا و بزرگترین هوادار دوج کوین، ایلان ماسک به توییت هاى ادوارد اسنودن در رابطه با میم کوین هاى دوج کوین و شیبا اینو، می خندد.

ایلان ماسک که به عنوان پولدار ترین فرد جهان شناخته مى شود، به توییت هاى اخیر ادوارد اسنودن (افشاگر و روزنامه نگار اسبق خبرگذارى رویترز)، واکنش نشان داد، این توییت ها شامل موضوعات جاسوسى و فساد هاى سایبرى نیز بود.

رئیس کل و هیئت مدیره شرکت تسلا، ایلان ماسک با یک اموجى خنده به توییت هاى ادوارد اسنودن واکنش نشان داد.

دوج کوین و توکن هاى سگى

در یک هفته اخیر، مشاور اسبق آژانس امنیت ملى آمریکا، ادوارد اسنودن برعلیه شیبا اینو و ارزهاى سگى که شامل دوج کوین هم مى شود، توییت هایى را منتشر کرد؛ به عقیده او شیبا اینو و ارزهاى سگ مانند نمى توانند کاربران ارز دیجیتال را پولدار کنند و سرمایه گذاران این بازار حتى با هوش و ذکاوت هم نمى توانند در برابر این بازار پیروز شوند.

همچنین در یک توییت دیگر، او اظهار کرد که اهمیت نمى دهد اگر مردم بخواهند پول هاى خود را بر روى زباله سرمایه گذارى کنند، اما شدیدا نگران افرادیست که براى سرمایه گذارى بر روى شیبا اینو اموالشان را گرو میگذارند.

بهتر است ندانى توکن هاى سگى چیست

جول سکتمن (روزنامه نگار رویترز)، وقتى در مصاحبه اى از اسنودن خواست تا منظور خود را از توکن هاى سگى به طور واضح تعریف کند، او در جواب گفت: اگر تا الان معنى توکن هاى سگى را درک نکردى بهتر است دیگر به دنبال فهمیدن آن نباشى.

ایلان ماسک با یک ایموجى خنده به این دو توییتر اسنودن پاسخ داد.

اسنودن در پاسخ به واکنش ایلان ماسک در توییتر خود گفت:

از اینکه ایلان ماسک به نظرات من در مورد ارزهاى دیجیتال مى خندد، خوشحالم. این نشان مى دهد که سرنوشت حقیقت دارد.

 

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *