آیا ایلان ماسک می خواهد به دوج کوین ضربه بزند؟!

۱۲ فروردین ۱۴۰۲
آیا ایلان ماسک می خواهد به دوج کوین ضربه بزند؟!

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا و یکی از طرفداران دوج کوین روز جمعه پاسخ خود را علیه اتهامات جدیدش ارائه کرد. این اتهامات درباره اجرای یک طرح هرمی برای پشتیبانی از بزرگترین میم کوین جهان بود. وکیل ماسک این شکایت را “یک اثر تخیلی خیالی” نامید.

ایلان ماسک ادعاهای طرح هرمی را رد کرد

طبق پرونده های دادگاه، وکیل ایلان ماسک تاکید کرد که سرمایه گذاران توضیح ندادند که رئیس تسلا چگونه می خواهد از کسی کلاهبرداری کند. با این حال، توییت‌ ها و بیانیه ‌هایی مانند «بدون اوج، بدون کاهش، فقط دوج» و «Dogecoin Rulz» نمی‌ توانند ادعاهای شاکی را تأیید کنند.

طبق اخبار ارز دیجیتال، توییت هایی مبنی بر پشتیبانی از DOGE یا تصاویر خنده دار در مورد میم کوین غیرقانونی نیستند. مخصوصا زمانی که توکن دارای ارزش بازار حدود ۱۰ میلیارد دلار است. وکلای ایلان ماسک از دادگاه تقاضای رد شکایت کردند.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که دادگاه ادعای سرمایه گذاران را مبنی بر اینکه Dogecoin یک اوراق بهادار است، رد کرد. در همین حال، ایوان اسپنسر، وکیل سرمایه گذاران گفته است که شاکیان مطمئن هستند که پرونده موفق خواهد شد.

با توجه به اخبار میهن سیگنال درباره میم کوین مورد علاقه ایلان ماسک، قیمت دوج کوین در چند هفته گذشته افزایش زیادی را ثبت نکرد. DOGE همچنین واکنش زیادی به توییت های رئیس تسلا نشان نداده است. قیمت Dogecoin طی ۳۰ روز گذشته ۷ درصد کاهش یافت. در زمان انتشار این مقاله کوین گیپ، دوج با قیمت متوسط ۰.۰۷۱ دلار معامله می شود.

ارزش بازار DOGE حدود ۱۰.۷ میلیارد دلار است. با این حال، سرمایه گذاران ایلان ماسک را متهم کردند که در دو سال گذشته ۳۶۰۰۰ درصد بر قیمت Dogecoin تاثیر گذاشته است. او متهم است که تیمش میلیاردها سود با هزینه دیگر دارندگان DOGE ایجاد کردند، در حالی که رئیس تسلا می دانست که میم کوین ارزش ذاتی ندارد.

منبع:کوین گیپ
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *