ایلان ماسک به هر کس که معدنش را پیدا کند، ۱ میلیون دوج کوین می دهد!

۲۵ فروردین ۱۴۰۲
ایلان ماسک به هر کس که معدنش را پیدا کند، 1 میلیون دوج می دهد!

ایلان ماسک، در اقدامی جالب توجه پیشنهاد داد که به هر کسی که بتواند مدرکی دال بر وجود معدن مرموز زمرد ارائه دهد، یک میلیون دوج کوین هدیه می دهد! برخی رسانه‌ ها شایعه کرده بودند که خانواده مدیرعامل تسلا معدن زمرد دارند.

طبق اخبار ارزهای دیجیتال، این داستان زمانی اوج گرفت که یکی از طراحان Dogecoin ادعا کرد که ایلان ماسک هرگز صاحب معدن زمرد نبوده است. او به هر رسانه ای که بتواند وجود این معدن را اثبات کند، پیشنهاد داد ۶۹۴۲۰ دوج به آن بدهد. این امر ماسک را بر آن داشت تا وارد عمل شود و پیش قدم شود که یک میلیون دوج کوین برای همان شواهد ارائه دهد.

معدن مرموز متعلق به کیست؟

شایعه مالکیت یک معدن زمرد در آفریقا توسط خانواده ماسک ظاهراً به سال ۲۰۱۴ بازمی ‌گردد. در آن زمان، ایلان ماسک ممکن است در مصاحبه‌ ای در فوربس که اکنون دیگر وجود ندارد، اعتراف کرده باشد که پدرش صاحب چنین معدنی در زامبیا بوده است. با این حال، خود مقاله قبلاً حذف شد و تنها صفحه آرشیو وب باقی مانده است.

معلوم نیست که آیا شایعات مالکیت این معدن توسط خانواده ماسک صحیح است یا خیر. اما واضح است که این میلیاردر می خواهد به این موضوع یک بار برای همیشه پایان دهد.

جایزه سخاوتمندانه دوج کوین

صرف نظر از انگیزه های ماسک، این جایزه سخاوتمندانه مطمئناً باعث توجه علاقه مندان به کسب درآمد از ارزهای دیجیتال و شکارچیان گنج شده است. باید ببینیم آیا کسی می‌ تواند مدرکی را که ماسک به دنبال آن است ارائه دهد یا خیر. اما یک چیز واضح است: جستجو برای معدن اسرارآمیز زمرد همچنان ادامه دارد.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *