تحلیل قیمت اتریوم: احتمال بریک اوت و صعود | ۲۶ اردیبهشت

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
تحلیل قیمت اتریوم: احتمال بریک اوت و صعود | 26 اردیبهشت

قیمت اتریوم که توانسته بود از ۱۸۰۰ دلار بگذرد، اخیرا در حال تقویت است. در ۲۴ ساعت گذشته، حرکات قابل توجهی رخ نداده و نمودار هفتگی هم همین تصویر را منعکس کرده است. چشم انداز تکنیکال اتریوم نزولی است و کاهش تقاضا را نشان می دهد. قیمت زیر یک مقاومت مهم در حال تقویت است و اگر این مقاومت شکسته شود احتمال ریکاوری زیاد است.

علاوه بر این، قیمت الگویی را شکل داده که احتمال بریک اوت صعودی در آینده نزدیک را نشان می دهد. طبق بررسی میهن سیگنال، ارزش بازار اتریوم هم کاهش پیدا کرده که غلبه فروشندگان را نشان می دهد.

تحلیل قیمت یک روزه اتریوم

پس از عبور از مقاومت ۱۸۰۰، اتریوم پرایس اکشن قابل توجهی نداشته است. مهم ترین مقاومت پیش رو در ۱۸۲۲ دلار قرار دارد و اگر این سطح شکسته شود، احتمال حمله به هدف ۱۸۴۰ دلار وجود خواهد داشت.

قیمت اتر در یک الگوی کنج رو به پایین قرار گرفته که ساختاری صعودی به شمار می رود. با این حال، اگر قیمت ETH از سطح فعلی پایین تر برود احتمال بازگشت تا ۱۸۰۰ دلار و سقوط به زیر ۱۷۹۰ دلار وجود خواهد داشت.

حجم معاملات اتریوم در آخرین جلسه معاملاتی کاهش یافته که کاهش قدرت خرید را نشان می دهد. اما این می تواند به خستگی فروشندگان هم منجر شود.

نمودار یک روزه قیمت اتریوم / دلار

نمودار یک روزه قیمت اتریوم / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

افت اخیر قیمت خریداران را در منطقه منفی قرار داده است. اندیکاتور RSI برتری فروشندگان را نشان می دهد. علاوه بر این، قیمت به زیر خط میانگین متحرک ساده ۲۰ رسیده که نشان دهنده افت تقاضا است. با این حال، اگر افزایش جزئی تقاضا به وجود آید، قیمت ممکن است تا مقاومت بعدی پیشروی کند.

اندیکاتور DMI روند منفی رانشان می دهد زیرا خط نارنجی بالاتر از آبی قرار دارد. اندیکاتور ADI زیر سطح ۲۰ واقع شده که حرکت ضعیف قیمت را نشان می دهد. با این وجود، اندیکاتور گردش پول چایکین احتمال ریکاوری را نشان می دهد. این اندیکاتور با قرار گرفتن بالاتر از خط میانی گویای برتری سرمایه ورودی نسبت به سرمایه خروجی از این ارز دیجیتال است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت اتریوم: احتمال بریک اوت و صعود | ۲۶ اردیبهشت» با ما درمیان بگذارید.

منبع:newsbtc
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

یک نظر

  • خرید خیلی راحت و خوبی داشتم ممنونم از ارزینجا و پشتیبانی با حوصله ش

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *