اتریوم بازارهای سهام را کنار می زند! رشد صعودی و مطمئن اتر!

۲۱ بهمن ۱۴۰۲
اتریوم بازارهای سهام را کنار می زند! رشد صعودی و مطمئن اتر!

قیمت اتریوم در روزهای ابتدایی فوریه ۱۰ درصد افزایش یافت و برای اولین بار در سه هفته گذشته از ۲۴۵۰ دلار گذشت. این رویداد بازتابی از احساسات مثبت در سراسر بازار ارزهای دیجیتال بود. این افزایش به عوامل اقتصاد کلان، همراه با افزایش سپرده‌ها در شبکه اتریوم نسبت داده می‌شود که خوش‌بینی را در میان سرمایه‌گذاران تقویت می‌ کند. با وجود این حرکت صعودی، این سوال باقی می ماند که آیا اتر می تواند به طور پایدار به بیش از ۲۸۰۰ دلار صعود کند یا خیر.

چشم انداز اقتصادی، فرصت هایی را برای دارایی های ریسک پذیر ارائه می دهد. در حالی که سرمایه گذاران شاخص های مالی نامطمئن خود را دنبال می کنند، اتریوم به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن ظاهر می شود. عملکرد رکوردشکنی اخیر S&P 500، با توجه به عدم قطعیت های اقتصادی غالب، توجه را به سمت دارایی های جایگزین کمیاب مانند اتر معطوف کرده است.

در حالی که بازار سهام جذابیت خود را برای دارایی های پرریسک حفظ می کند، ارزش گذاری بالای شرکت هایی مانند انویدیا و آمازون نسبت به S&P 500 ممکن است باعث تغییر به سمت سرمایه گذاری های جایگزین مانند اتر شود. به نقل از کوین تلگراف، افزایش فعالیت شبکه اتریوم، زیربنای افزایش اخیر قیمت اتر است. نظارت بر این معیارها در سنجش پایداری تقاضا و حرکت قیمت اتر در میان پویایی های بازار در حال تحول بسیار مهم خواهد بود.

منبع:کوین تلگراف
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *