ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
دشمنى مجارستان با صنعت ارزهاى ديجيتال

رئیس بانک مرکزی مجارستان به دنبال ممنوعیت کامل فعالیت در حوزه ارزهاى دیجیتال و همچنین استخراج ارزهای دیجیتال در اتحادیه اروپا میباشد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، György Matolcsy، رىیس بانک مرکزى مجارستان عقیده دارد، همانطور که دولت چین فعالیت و استخراج ارزهاى دیجیتال را به طور کامل ممنوع اعلام کرده است و این قانون در دولت روسیه نیز مطرح و در حال پیگیرى میباشد، اروپا نیز باید به صنعت ماینینگ و ارزهاى دیجیتال پایان دهد.

گئورگی ماتولسی، رئیس بانک مرکزی مجارستان پیشنهاد کرده تا همه ارزهای دیجیتال و استخراج آنها در سراسر اتحادیه اروپا ممنوع شود. بانک مرکزی مجارستان در وب‌سایت خود پستی تحت عنوان «زمان ممنوعیت تجارت و استخراج ارزهای دیجیتال در اتحادیه اروپا فرا رسیده است»، در تأیید دیدگاه خود به ممنوعیت‌های اعمال شده توسط چین و پیشنهاد بانک مرکزی روسیه درباره ممنوعیت استخراج و تجارت ارزهای دیجیتال اشاره کرده است.

رئیس بانک مرکزی مجارستان درباره ممنوعیت فعالیت این حوزه توسط نهاد تحت هدایتش گفته است:

ما کاملا موافق با ممنوعیت کامل ارزهای دیجیتال هستیم و همچنین از دیدگاه نهاد نظارتی مالی ارشد اروپا مبنی بر اینکه تولید و استخراج بیت کوین ‌های جدید با استفاده از روش ماینینگ ممنوع شود، کاملا حمایت می‌کنیم.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، مالتولسی در اظهارات خود همچنین می‌گوید که ارزهای دیجیتال به دلیل مقابله با خطرات سرمایه‌گذاری در حباب‌های مالی و طرح کلاه‌برداری باید ممنوع شوند.

او همچنین به نگرانى مطرح شده از طرف بانک مرکزى روسیه اشاره کرد و گفت با عقیده روسیه مبنى بر خطرآفرین بودن ارزهاى دیجیتال و افزایش ریسک هاى کلاهبردارى بین کاربران، کاملا موافق است.

منبع:u.today.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.