اینها برترین آلت کوین های سال ۲۰۲۴ هستند!

۱۱ دی ۱۴۰۲
اینها برترین آلت کوین های سال 2024 هستند!

بازار ارزهای دیجیتال به طور مداوم در حال تحول است و در سال ۲۰۲۴، کارشناسان چندین آلت کوین با پتانسیل قابل توجهی را شناسایی کردند. پنج انتخاب برتر مایلز دویچر شامل آربیتروم (ARB)، اپتیمیسم (OP)، dYdX (DYDX)، سلستیا (TIA)، Thorchain (RUNE) و Frax Share (FXS) است که هر کدام بخاطر نقاط قوت و کاتالیزورهای رشد منحصر به فرد انتخاب شده اند. دویچر عواملی مانند ارتقاء شبکه، تمرکززدایی و نقدینگی را به عنوان دلایل رشد بالقوه آنها برجسته کرد.

از سوی دیگر، Michaël van de Poppe بر روی آلت‌ کوین‌ های موجود و نوظهور در سال تمرکز کرد و بر به حداقل رساندن ریسک‌ های غیرضروری تاکید کرد. اتریوم (ETH) به دلیل پتانسیلی که برای عملکرد بهتر از بیت کوین دارد، پیشرفت های مورد انتظار مانند ETF اتریوم و سیستم اثبات سهام (POS) آن، در فهرست بهترین آلت کوین ها پیشتاز است.

به نظر می رسد پوپ نسبت به اتریوم و پتانسیل آن برای بهتر شدن از بیت کوین در آینده نزدیک بسیار خوش بین است، به خصوص با توجه به روندهای تاریخی و پویایی های فعلی بازار. علاوه بر این، تمرکز بر پلتفرم های لایه ۲ مانند آربیتروم و اپتیمیسم نشان‌دهنده اعتقاد قوی به رشد و مقیاس‌پذیری اکوسیستم اتریوم است.

به نقل از beincrypto، نقش آلت کوین چین لینک در بخش‌های دیفای، RWA و NFT برای کل اکوسیستم بسیار مهم است و پوپ به پتانسیل بازگشت آن پس از یک بازار نزولی، اعتقاد دارد.

منبع:beincrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *