فلوکی اینو از شر صد میلیون دلار توکن خلاص شد!

۱۹ فروردین ۱۴۰۲
فلوکی اینو از شر صد میلیون دلار توکن خلاص شد!

انجمن فلوکی اینو برای توکن سوزی ۴.۲ تریلیون توکن FLOKI رای مثبت داد و مالیات تراکنش ها کمتر شد.

توسعه دهندگان گفتند این پیشنهاد با اکثریت آرا یعنی ۹۹.۹۷ درصد رای موافق برای توکن سوزی توکن های پل تصویب شد. تنها ۰.۰۳ درصد مخالف این پیشنهاد بودند. با تصویب این موضوع، مالیات تراکنش FLOKI به ۰.۳٪ کاهش. در ۳ فوریه، ۴.۲ تریلیون توکن برای همیشه از بین رفت.

براساس گزارشات CoinGecko بیش از صد میلیون دلار توکن سازی رخ داد.

توکن سوزی راهی برای کاهش عرضه ارز دیجیتال در گردش است که متعاقباً تا زمانی که سطح تقاضا ثابت بماند، باعث افزایش ارزش توکن ها می شود.

در این پیشنهاد فلوکی اینو به خطرات امنیتی مرتبط با پل ها به عنوان یک منطق دیگر برای توکن سوزی اشاره شد. طبق گزارشات CoinDesk، تنها در سال گذشته بیش از ۲ میلیارد دلار از طریق پل های شبکه ای از بین رفت یا به سرقت رفت.

توسعه دهندگان Floki Inu، قبلاً به CoinDesk گزارش دادند که این حرکت بخشی از یک طرح گسترده تر برای قرار دادن این میم کون به عنوان یک پروژه مالی غیرمتمرکزیعنی دیفای است. این تیم در چند ماه گذشته پروژه هایی مانند Floki Locker و بازی متاورس Valhalla را راه اندازی کرد.

پل فلوکی اینو

طبق اخبار میهن سیگنال، فلوکی در ابتدا توکن های خود را در اتریوم با عرضه کلی ۱۰ تریلیون توکن منتشر کرد. این انتشار قبل از اینکه در سال ۲۰۲۱ به درخواست ‌های جامعه برای دسترسی به به شبکه سریع ‌تر و ارزان ‌تر BNB عمل شود، صورت گرفت.

این تیم مجبور شد قرارداد دیگری را در زنجیره BNB با مجموع عرضه ۱۰ تریلیون توکن خود راه اندازی کند. با این حال، این میم کوین برای اطمینان از اینکه مجموع عرضه در گردش FLOKI بیشتر از ۱۰ تریلیون توکن نشود، نیاز به یک پل شبکه ای متقابل داشت. این پل به کاربران اجازه می داد فلوکی اینو خود را از اتریوم به زنجیره BNB و بالعکس منتقل کنند.

منبع:کوین دسک
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

 • با سلام و احترام
  ما در زمینه طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی و کسب درآمد اینترنتی فعالیت داریم.
  با توجه به شباهت فعالیت ما و شما، در صورت تمایل می توانیم با یکدیگر همکاری داشته باشیم.
  https://www.masbi.com/product.aspx?p_id=14142

  با تشکر
  محمد احمدی
  ۱۴۰۲/۶/۳۰

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *