هم اکنون فلوکی اینو به طور گسترده ای به فروش می رسد

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
هم اکنون فلوکی اینو به طور گسترده ای به فروش می رسد

فلوکی اینو، میم کوینی است که به تازگی به طور قابل توجهی قیمت آن افزایش داشت. همین امر باعث شد که بسیاری از معامله گران و فعالان ارز دیجیتال به سمت آن هجوم بیاورند. IntoTheBlock گزارش داد که براساس تجزیه و تحلیل ها، همراه با افزایش بیش از ۴۰ درصدی قیمت این توکن، آدرس های فعال نیز افزایش یافته است. این پیشرفت می تواند تغییر در رفتار معامله گران FLOKI را نشان دهد. چراکه برخی از افراد از این جهش قیمت برای تخلیه دارایی های خود استفاده می کنند.

جالب اینجاست که طبق گزارشات، آدرس‌ های موجودی صفر نیز افزایش یافتند. این امر نشان می ‌دهد که برخی از دارندگان فلوکی اینو در حال فروش با روند حرکت قیمت هستند. با این حال، افزایش در آدرس‌ های جدید نشان می ‌دهد که توکن همچنان به جذب سرمایه ‌گذاران جدید ادامه می‌دهد و به طور بالقوه فشار فروش دارندگان فعلی را متعادل می‌کند.

فراز و نشیب های فلوکی اینو

Floki Inu در میان افزایش محبوبیت میم کوین هایی مانند شیبا اینو ظاهر شد و از الگوی دوج کوین پیروی می‌کند. این توکن در ماه ژانویه یک رالی ۵۲۰ درصدی را تجربه کرد و تنها شاهد برگشت سریع بیش از ۴۰ درصدی بود. این اقدام قیمت، ماهیت بی ثبات ارزهای دیجیتال میم و خطرات بالقوه مرتبط با تجارت آنها را برجسته می کند.

ممکن است بخواهیم افزایش قیمت اخیر فلوکی اینو را صرفاً به احساسات بازار یا تبلیغات رسانه های اجتماعی نسبت دهیم. به هر حال بسیار مهم است که به یاد داشته باشیم که میم کوین هایی مانند Floki Inu اغلب فاقد ارزش اساسی یا کاربردی هستند که ارزهای دیجیتال معتبرتر ارائه می دهند. به این ترتیب، قیمت آنها می تواند بسیار غیر قابل پیش بینی باشد و آنها را مستعد نوسانات شدید می کند.

با وجود این نوسان ذاتی، طبق اخبار میهن سیگنال، تعداد فزاینده آدرس ‌های جدید نشان می ‌دهد که فلوکی اینو همچنان علاقه سرمایه‌ گذاران را به خود جلب می‌کنند. این پدیده می تواند گواهی بر قدرت رسانه های اجتماعی و تقاضای عظیم برای ریسک در بازار فعلی باشد که هنوز هم سرمایه گذاری در میم کوین ها را تشویق می کند.

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

 • سلام دوستان
  کسی نظری در مورد ربات گلدن آربیتراژ داره
  من ۷ ماهی هست استفاده میکنم
  هم سود داشتم هم برداشت کردم
  روزی حداکثر ۰.۳ درصد سوده میده
  بنظرم برای ما مبتدی ها که تریدر نیستم و به ارز دیجیتال علاقه داریم عالیه
  شما هم تحقیق کنید بعد سرمایه گذاری کنید
  ثبت نامش رایگانه،

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *