علاقه سرمایه گذاران به آلت کوین هایی مانند سولانا و پولکادات! جریان چیست؟

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
علاقه سرمایه گذاران به آلت کوین هایی مانند سولانا و پولکادات! جریان چیست؟

جریان ورودی به ETF های Newborn Nine هفته گذشته بیش از ۵۰ درصد کاهش یافت و از ۲۵۴ میلیون دلار به ۱۲۶ میلیون دلار رسید. سومین هفته متوالی خروجی به مبلغ ۴۳۵ میلیون تکرار شد (بزرگترین رقم از ماه مارس برای محصولات سرمایه گذاری عمده مرتبط با ارزهای دیجیتال).

GBTC Grayscale با خروج ۴۴۰ میلیون دلاری در هفته گذشته، همچنان در جریان خروجی پیشرو بود. با وجود این، این شرکت کمترین خروجی هفتگی در ۹ هفته گذشته را به خود اختصاص داد، اگرچه مجموع خروجی های خروجی سالانه از GBTC از ۱۷ میلیارد دلار فراتر رفت.

جیمز باترفیل به کاهش در جریان ورودی از ناشران جدید اشاره کرد، با تنها ۱۲۶ میلیون دلار ورودی در هفته گذشته در مقایسه با ۲۵۴ میلیون دلار در هفته قبل، که منجر به کاهش حجم معاملات از ۱۸ میلیارد دلار به ۱۱.۸ میلیارد دلار شد.

صادرکنندگان عمده ETF مانند BlackRock و Fidelity روزهایی با جریان صفر نشان دادند که نشان دهنده کاهش احتمالی علاقه سرمایه گذاران به ای تی اف است.

آلتکوین هایی مانند سولانا، XRP، کاردانو، پولکادات و چین لینک جریان های ورودی را جذب کردند، در حالی که اتریوم به روند خروجی خود ادامه داد و هفته گذشته ۳۸.۴ میلیون دلار ارزش خود را از دست داد که مجموعاً ۱۲۳.۸ میلیون دلار برای ماه و منفی ۵۰ میلیون دلار از سال تا به امروز بود.

احساسات نزولی در بازار، سرمایه گذاران را بر آن داشت تا با تاکید بر روند احساسات منفی، ۱.۳ میلیون دلار به محصولات سرمایه گذاری کوتاه بیت کوین اضافه کنند.

منبع:cryptoslate
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *