نحوه بازی همستر کمبت و برنده شدن روزانه یک میلیون توکن!

۱۷ خرداد ۱۴۰۳
نحوه بازی همستر کمبت و برنده شدن روزانه یک میلیون توکن!

همستر کمبت تبدیل به یک بازی محبوب در تلگرام شده است. بازیکنان در این بازی نقش یک همستر مدیر عامل را بر عهده می گیرند که یک صرافی خیالی را مدیریت می کند و هدف آن ارتقای استارتاپ از طریق سرمایه گذاری های استراتژیک است. این بازی قرار است توکن خود و ایردراپ را در The Open Network (TON) راه اندازی کند که نویدبخش پاداش های هیجان انگیزی برای کاربران است.

به گزارش vanguardngr، یکی از ویژگی‌های برجسته برای کاربرانی که مدام بازی همستر کمبت را انجام می‌دهند، قابلیت « daily combo promotion» است که ۵ میلیون کوین رایگان درون بازی به آنها اهدا می شود. بازیکنان باید روزانه سه کارت مشخص شده را خریداری کنند یا ارتقا دهند. این کارت ها را می توانید در قسمت «Mine» پیدا کنید.

همستر کمبت، همچنین ویژگی daily cipher را معرفی کرده است. این ویژگی به بازیکنان این امکان را می دهد تا روزانه با وارد کردن یک عبارت خاص در مورس کد، یک میلیون توکن رایگان کسب کنند. این ویژگی از طریق پستی در کانال تلگرام رسمی بازی اعلام شد و ردیف مورس کد در صفحه بارگذاری این مینی اپلیکیشن ظاهر شد. بازیکنان برای شرکت در daily cipher باید مراحل خاصی را دنبال کنند و daily cipher را اغلب می توان در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند توییتر یا تیک تاک یافت.

منبع:vanguardngr
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *